RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mode

Pašmāju modes ikona Šeila valdzina publiku ar slāvu tērpiem

Pašmāju modes ikona Šeila valdzina publiku ar slāvu tērpiem
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 15.11.2012. 10:53

Modes māksliniece Šeila nākusi klajā ar modes šovu „Slāvu noskaņas”. Tā laikā apmeklētājiem bija iespēja gan baudīt slāvisku modes skati pašmāju modes ikonas Šeilas izpildījumā, gan pašiem iemācīties ar savām rokām darināt dažādus aksesuārus. Šeilas modes skate un radošā darbnīca notika „Auto’n’Akts” akcijas ietvaros, ko rīkoja autodīlers „Moller Auto Lidosta” Volkswagen centrs.

 

Pasākuma ietvaros, kamēr stiprā dzimuma pārstāvji aplūkoja jaunākos VW modeļus, dāmas varēja aplūkot jaunāko Šeilas modes skati „Slāvu noskaņas”, kā arī saņemt no slavenās modes mākslinieces praktiskus padomus kā pilnveidot savu tēlu no visiem pieejamiem materiāliem. Proti, kā, izmantojot visiem pieejamos materiālus, tostarp lakatus, uztaisīt kaut ko noderīgu, piemēram, somu.

 

„Auto’n’Akts” kopā ar krāšņo Šeilas modes šovu izraisīja lielu apmeklētāju interesi, tāpēc „Moller Auto Lidosta” Volkswagen centrs sadarbību ar Šeilu noteikti turpinās, iedibinot to kā jaunu auto-modes tradīciju.

 

Modes šovs notika t/c „Spice” rīkotā „Šopinga festivāla” un „Moller Auto Lidosta” Volkswagen centra „Auto’n’Akts” akcijas ietvaros.