RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mode

Kā iekļaut garderobē jaunākās pavasara/vasaras modes tendences?

Kā iekļaut garderobē jaunākās pavasara/vasaras modes tendences?
Foto: No fashiontrendsmens.com. Fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme.
Kintija Bulava · 24.04.2012. 21:24

Košas krāsas, piparmētras krāsas zamšs, kokvilnas žakete, apdrukātas iešļūcenes, polka dots jeb tik aktuālās pumpiņas arī vīriešu apģērbā... Kā visas šīs tendences ērti iekļaut savā garderobē? Kā būt stilīgam, bet ne pārstilīgam?

 

Tev noderēs šīs ASTOŅAS idejas!

1. Radi par sevi nepareizā vīrieša tēlu. Tam tev noderēs nestandarta uzvalks
(ar kabatām žaketes vēderdaļā un žaketes garumu līdz gurniem, ērtām, taisna
griezuma biksēm) un ikdienišķs krekls. Bet ne T-krekls! Ar to jāsaprot ikdienišķs klasisks krekls ar kādu interesantu detaļu, piemēram, šobrīd tik aktuālajām pumpiņām jeb polka dots. Izmēģini!

2. Tavā skapī jaunajā pavasara/vasaras sezonā jābūt arī kādiem ērtiem,
klasiska modeļa džinsiem! Vienalga, vai džinsi ir gaiši vai tumši zili (krāsu
vari izvēlēties!) vieniem, kas noderēs ikvienai tikšanās reizei (darbā, randiņā
vai uzdzīvē kādā krogā) ir jābūt! Bet pievērs uzmanību – tiem jābūt tiešām
ērtiem un pēc taustes - mīkstiem!


3. Mētelis, kas izceļ tavu personību! Vēl viena no pavasara/vasaras 2012. sezonas tendencēm – dažādi pasteļtoņi. Un – jā, tie piestāv ne tikai sievietēm,
bet gana drosmīgi un skaisti izskatās arī stiprajam dzimumam! Šosezon
droši vari atcerēties savus studiju gadus. Izvēlies jautras bikses (piemēram,
armijas krāsās), mīkstu, krokotu džemperi un pavasara mēteli, kas izceļ tavu
personību. Un nebaidies no sarkanā! Sarkanas līnijas polo kreklā pievērsīs tev
ne vienas vien sievietes uzmanību.

4. Kādas kurpes piestāv šai sezonai? Uz modes pjedestāla atkal atgriežas dažnedažādas kediņas (ērti un krāsaini!), kā arī zamša apavi. Jo sevišķi – zamšs tik aktuālajā piparmētras krāsā. Tiesa, lietainām dienām šie apavi nebūs diez ko piemēroti (tad noderēs klasiskie ādas), toties saulainā un sausā laikā zamšs un kedas noderēs! Atceries – piparmētru zaļais vislabāk piestāv pie gai&ˇām biksēm un arī gaišām zeķēm!

5. Atmodini sevī mednieka instinktu! Tā kā pavasara/vasaras modes sezonā dominē mednieku trends – apdrukas ar dažādiem Āzijas motīviem, dzīvnieku rakstiem un etniskiem zīmējumiem, ļauj sevī atdzimt īstam medniekam! Šo modes tendenci droši var izmantot, nododoties nakts uzdzīvei. Ja izvēlies kreklu ar apdrukām, biksēm un žaketei gan jābūt vienkrāsainām.

6. Vienmēr atceries par sava stila unikalitāti! Ja tavi darba kolēģi, gluži kā sarunājuši, vienu dienu uzvelk apģērbu pasteļkrāsās, nākamajā izvēlas punktotu kreklu vai kreklu ar kādu no dzīvnieku motīviem, domās pasūti viņus visus piecas mājas tālāk! Lai arī kādas modes tendences būtu noteicošās, neviens sevi cienošs vīrietis izmisīgi neskrien tām nopakaļ. Tā vietā viņš modes tendences pieskaņo savam raksturam un noskaņojumam (ja to vēlas), nevis otrādi. Tā kā vasara vairs nav aiz kalniem, noderēs jau laikus iegādātas peldbikses. Kādēļ lai šogad tie nebūtu brīvi šorti ar sasienamu jostas vietu (bantīte nedaudz zem nabas, iekārdinot ikvienu sievieti!) un šogad tik pieprasīto polka dots rakstu? Parādi savu attieksmi pret visiem, kas akli dzenas nopakaļus modes tendencēm! Ja vēl nav nodzīts alus vēders, labāk izvēlēties vizuāli slaidinošas peldbikses – ar vertikālām līnijām.

7. Kaut arī džinsi ir šīs sezonas ērtākais un universālākais apģērba gabals, pilnīgi visam tie nederēs. Svarīgākai neformālai sarunai ar priekšnieku, sadarbības partneri vai pat gājienam uz teātri un operu vari izmantot bikses no šobrīd tik aktuālā rievotā kokvilnas auduma. Zeltainas smilšu krāsas bikses, neformāla žakete, krekls ar interesantu „odziņu” (svītrām, krāsām, kabatām) – tā ir lieliska ideja pavasara/vasaras stiliņam.

8. Pilsētas iešļūcenes. Beidzot arī modes dizaineri padomājuši par vīriešu ērtību un kājām. Šovasar varēsim aizmirst par pastiprinātu kāju svīšanu, noberztām tulznām un zeķu pieskaņošanu pie vasaras apaviem. Iegādājies kādas no ērtajām iešļūcenēm! Karstākais šīs vasaras hīts – iešļūcenes ar dažādām apdrukām. Ideāls pirkums ideālām brīvdienām!