RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mode

Puņķi un asaras. Miss Universe uzvarētājai atņem kroni un titulu - FOTO/VIDEO

Puņķi un asaras. Miss Universe uzvarētājai atņem kroni un titulu - FOTO/VIDEO
Foto: Ekrānšāviņi no interneta
KRUSTTEVS.COM · 31.05.2013. 12:30

Kāds sirdi plosošs atgadījums noticis Kanādā, kur notika “Miss Universe” skaistumkonkurss. Sākotnēji par uzvarētāju tika kronēta Denīze Garido (Denise Garrido), tomēr jau pēc 24h viņai titulu atņēma.

 

Iemesls gaužām vienkāršs – balsu skaitījumā esot gadījusies kļūda, kas arī kardināli mainīja uzvarētājas balsu skaitu. Organizatori bez žēlastības Denīzei atņēma tikko iegūto titulu un to piešķīra Rizai Santosai (Risa Santos). Jāpiebilst, ka Garido pēc balsu pārskatīšanas palika vien 3. vietā.

 

Tas bija sapnis, bet tagad jūtos iztukšota! Mani sapņi izgaisa vienā mirklī. Es saprotu, ka var kļūdīties, tāpēc neturu ne uz vienu ļaunu prātu. Vienmēr pozitīvi atcerēšos šīs 24 stundas, kuras biju “Miss Universe”,” stāsta nelaimīgā skaistule.

 

Organizatori šīs kļūdas iemeslu skaidro ļoti vienkārši. Darbinieks, kurš vairāk kā dekādi bijis atbildīgs par balsu skaitīšanu, šajā gadā nav varējis palīdzēt. Tāpēc darbs tika uzticēts kādam jaunam un nepieredzējušam darba rūķim, kurš arī pieļāva šo liktenīgo kļūdu.