RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mode

9 lietas, kurām tavā skapī vairs nav vietas

9 lietas, kurām tavā skapī vairs nav vietas
Foto: No askmen.com.
Kintija Bulava · 21.05.2012. 16:06

Izrādās, lai piesaistītu vairāk veiksmes un sieviešu acu skatienu, nemaz nevajag tik daudz! Reizi sezonā iztīri skapi, izmetot visu veco un nemoderno. Kādi apģērbi un aksesuāri liek izskatīties vecākam un garlaicīgam?

 

Trīs pogu uzvalki

Tie ir jau aizgājusi modes tendence! Tādus īsti džentelmeņi vairs nenēsā. Tā vietā izvēlas uzvalkus ar divām pogām, no kurām pēdējā vienmēr neaizpogāta. Iespējams par šādu dizaineru risinājumu jāpasakās visiem augumā īsajiem vīriešiem, jo viņus uzvalki ar divām pogām padara vizuāli garākus.

 

Īspiedurkņu krekli

 

 

 

Tos var nēsāt tikai tad, ja virs krekla velk džemperi. Citādāk – krekla piedurknēm vienmēr vienmēr jābūt garām. Vai arī jānēsā T-krekls.

 

T-krekli ar dziļu V veida dekoltē

 

Šī garderobes detaļa vairāk piestāv sievietēm! Ar ko gan lai vīrietis šādā dekoltē dižojas?

 

Bikses ar buktēm ikdienā

 

Agrāk tādas izmantoja, lai bikšu daļā atstātu vairāk telpas un brīvības vīrieša svarīgākajai mantībai. Ikdienas stils pieprasa vairāk bezrūpības! Ar gludekli stundām buktēt bikses var pirms došanās uz svarīgām biznesa sarunām. Ikdienas stilā šīs sezonas modes tendences liek iekļaut džinsus un auduma bikses bez buktēm.

 

Pagarināti šorti

 

Tāda ir vīriešu versija sieviešu garderobē ieceļojušajiem šortiem. Vīriešiem ir vai nu garas bikses, vai īsāki šorti. Bet, ja tie ir šorti, tad tikai un vienīgi – dodoties uz pludmali. Nekādā gadījumā ar šādiem neiet uz darbu, kurā jāievēro „casual” ģērbšanās stils.

 

Bokseršorti

 

Principā pret tiem nekādas lielās iebildes šajā pavasarī/vasarā nav, ja vien bokseršorti nav pārāk gari (vai īsi!). Optimālais peldšortu garums – viena īkšķa garumā virs ceļa.

 

Apavi ar kvadrātveida purngaliem

 

Tāda mode valdīja tālajos 90.-tajos. Šobrīd dominējošas ir apaļas vai noapaļotas formas.

 

Gandrīz pilnībā slēgtas sandales

 

Tādās vasara paies pārāk karsti, sutīgi un neērti! Labāk dot priekšroku sandalēm, kas ļauj pēdai brīvi elpot. Un, protams, atceries par stila likumu – sandalēs bez zeķēm!

 

Izliektas saulesbrilles

 

Tām arī stilīga vīrieša garderobē nav jābūt! Izliektās saulesbrilles pieguļ sejas formai un izceļ visus sejas defektus. Optimāls risinājums – iet uz optikas veikalu un iegādāties saulesbrilles, kas vislabāk piestāv konkrētajam sejas ovālam.

 

Avots: askmen.com