RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mode

Valdzinājuma un sievišķības triumfs – Latvijas dizaineru pavasara/vasaras 2015 kolekcija

Valdzinājuma un sievišķības triumfs – Latvijas dizaineru pavasara/vasaras 2015 kolekcija
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 25.05.2015. 15:29

Jau otro reizi Latvijas modes dizaina veikals “OskaR” pārtapis par modes mēli. Šoreiz sarkanais paklājs kļuvis par ceļu uz vasaru. Pasākumā “FASHION LUNCH Riga” piecas talantīgas Latvijas dizaineres bija apvienojušās, lai demonstrētu pavasara/vasaras 2015 jaunākās kolekcijas.

 

Vakar, Latvijas modes dizaina veikalā “OskaR” modes cienītājiem bija lieliska iespēja nogaršot dizaineru Ievas Janelsiņas, Ilzes Landmanes, Evitas Bulas, Ilzes Kronbušas un modes projekta DRESS&CODE modes kokteili, kas piedāvāja spilgtākās dizaina pērles pašmāju modes cienītājiem. Modes skates viesi bija sajūsmā, kolekciju bija iespēja nogaršot arī burtiski, mākslinieces viesus cienāja ar oriģināliem kapkeikiem un keikpopiem ar dizaineru logotipiem.

Dāmas, par biksēm varam aizmirst! Šī vasara būs sievišķības triumfs – kleitas un svārki ir “must have” katras sievietes garderobē. Jaunās kolekcijas vieno sievišķīga elegance, kas tērpu nēsātājām piešķir valdzinājumu un noslēpumainību.

 

Krāšņos tērpus demonstrēja arī par Latvijas skaistāko sievieti kronētā “Miss Latvija 2014” Lāsma Zemene. “Visspilgtāk atmiņā palika pusgarie svārki, kuri šobrīd visā pasaulē iet savu uzvaras gājienu. Turklāt katrs var piemeklēt sev piemērotāko audumu, krāsu un variēt ar garumiem. Izskatās tiešām eleganti! Ikdienā pārsvarā nēsāju policijas formu, tas gan savā ziņā atvieglo atbildēt uz mūžīgo jautājumu „Ko lai velk?”. Tas ir arī iemesls, kāpēc izbaudu iespēju prezentēt sievišķīgos tērpus šodien. Esmu iecienījusi smart casual stilu, kuru atdzīvinu ar dažādiem akcentiņiem. Novelkot formu atgūstu otro elpu!” pēc modes skates stāsta modele.

 

Pavasaris viennozīmīgi ir laiks, kad sievietei uzplaukt. Lai gan katras dizaineres veikumam piemīt savs unikāls pieskārien, visus tērpus vieno sievišķīgas nianses. Modes kokteili papildināja Ilzes Kronbušas veidotās rotas.

 

Dizainere Ieva Janelsiņa savai pavasara/vasaras kolekcijai „AURORA” iedvesmu smēlusies ziemeļblāzmā. Tērpi izceļas ar auduma dekoratīvo apdari un minimālismu siluetos. Batika, aplikācijas un dabīgi materiāli, klusināta toņu gamma ir tērpi mākslinieciskām personībām. Savukārt Evitas Bulas dizainētie tērpi neatstāj vienaldzīgus tos, kam tīra krāsa un forma ir izteiksmes veids un dzīves sastāvdaļa. Vieglums, gaisīgums un sievišķība.

 

Kiras Gončarovas vadītā modes projekta “DRESS&CODE” - pavasara/vasaras kolekcija "BORN IN LV" ir radīta, iedvesmojoties no skaistās un unikālas Latvijas dabas - pelēkzilas debesis, meža zari, jūras viļņi, vasaras puķes - viss ir atradis savu atspoguļojumu kolekcijā. Savukārt Ilze Landmane prezentēja savu lina tērpu kolekciju. Gaumīgi lina tērpi, kuri izceļ sievietes valdzinājumu. Labs atgādinājums par vienu no senākajiem auduma veidiem, kas pazīstams Latvijā, un būtu ieviešams katras sievietes vasaras garderobē, turklāt visi demonstrētie tērpi atrodami “OskaR” plauktos!