Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mūzika

Ar diviem koncertiem Latvijā viesosies grupa „The Korea”

Ar diviem koncertiem Latvijā viesosies grupa „The Korea”
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 22.03.2013. 09:47

2.aprīlī Rīgā, klubā „Melnā piektdiena”, un 3.aprīlī Jelgavā, bārā „MC Balerija” uzstāsies Krievijas progresīvā metāla/djent grupa „The Korea”, kas Latvijā viesosies „Revenge of The Universe” tūres ietvaros. Latvijas koncertus iesildīs vietējās daudzsološās progresīvā un tehniskā metāla apvienības „The Mascaron” un „Biomorph”.

 

Par gaidāmo „Revenge of The Universe” Eiropas tūri grupas „The Korea” dalībnieki stāsta: „Tā ir liela mēroga tūre viena mēneša ietvaros, kuru mēs ļoti ilgi esam gaidījuši. Šī beidzot ir iespēja tikties ar visiem tiem, kuri mīl mūsu mūziku arī ārpus Krievijas. Drīz startē arī mūsu jaunais EP „Saturnus”, kura trekus nevaram sagaidīt uzbliezt Eiropas faniem. Esam ļoti priecīgi par iespēju parādīt „The Korea” spēku un noraut jumtu mūsu klausītājiem koncertos. Tiekamies koncertos, draugi!”.

 

Grupa „The Korea” ir dibināta 2003.gadā Sanktpēterburgā, Krievijā. Kopš 2006.gada grupa ir laidusi klajā trīs pilna garuma albumus, vairākus singlus un video klipus. Kā pēdējo var izcelt 2012.gadā klajā laisto trešo albumu ar nosaukumu „The Chariots Of The Gods”, kurš ir ieguvis vērā ņemamu uzmanību Got-Djent.com rīkotajā aptaujā par 2012.gada izdotajiem albumiem, kur „The Chariots Of The Gods” ierindojas 9.vietā starp visiem albumiem un godpilnajā 1.vietā starp bezmaksas lejupielādējamiem albumiem.

 

Latvijas koncertos grupu „The Korea” iesildīs vietējā melodiskā progresīvā metāla apvienība „The Mascaron”, kas tika dibināta 2012.gada nogalē un šobrīd klajā ir laidusi divus singlus „Out of Time” un „The Night Before” no pavisam drīz gaidāmā debijas EP. Kā otra iesildītāj grupa ir pašmāju smagā tehniskā metāla apvienība „Biomorph”, kuras sastāvs pilnībā noformējies 2012.gada nogalē, ko arī var uzskatīt par grupas dibināšanas gadu. 2013.gadā grupa nākusi klajā ar diviem pirmajiem demo gabaliem „Dreary Convolution” un „Myogenic Fiction” no drīzumā gaidāmā debijas albuma.

 

Rīgas koncerta sākums plkst. 21:30, ieeja klubā no plkst. 19:00, biļešu cena Ls 4,00. Jelgavas koncerta sākums plkst. 22:00, ieeja no plkst. 20:00, biļešu cena Ls 3,00. Uz abiem koncertiem biļetes varēs iegādāties koncertu norises vietā pie ieejas.