RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mūzika

Ar apburošu koncertu Rīgā viesojas dziedātāja Elija Gouldinga

Ar apburošu koncertu Rīgā viesojas dziedātāja Elija Gouldinga
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
Laima Šeniņa · 18.04.2013. 16:41

Vakar, 17. aprīlī, koncerttūres "Halcyon" ietvaros "Palladium" koncertzālē uzstājās 26 gadus vecā britu dziedātāja Elija Gouldinga (Ellie Goulding), kas aptuveni pusotru stundu garajā šovā veldzēja skatītājus ar savu neparasto, nedaudz  piesmakušo balss tembru un publiku iekarsēja, izpildot savas atpazīstamākās kompozīcijas.

 

Unikālās balss īpašniece Gouldinga koncertu uzsāka pieklusināti, izpildot publikai mazāk zināmas, taču melodiski skaistas dziesmas, kas gan neizpelnījās pašu lielāko auditorijas uzmanību.

 

Taču soli pa solim, nonākot līdz radiostaciju topu iekarotājai "Anything Could Happen", atdzīvojās arī koncerta viesi un jau kopā ar dziedātāju pilnā balsī skandēja lipīgās dziesmas vārdus. Tāpat pūļa atzinību izpelnījās arī trauslā, bet līdz sirds dziļumiem skaistā kaverversija Eltona Džona dziesmai „Your Song”. Savukārt šova noslēgumā māksliniece klausītājus iepriecināja ar populārajām kompozīcijām "I Need Your Love" un "Lights".

 

Arī skatuves noformējums bija vienkāršs, taču vizuāli baudāms, ar gaismu spēļu palīdzību visu uzmanību koncentrējot uz dziedātājas fenomenālo vokālu un izpildījumu.

 

Kopumā koncerts bija izdevies, mākslinieces izpildījums kvalitatīvs un pats galvenais - tam izdevās atstāt paliekošu un patīkamu pēcgaršu.