RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mūzika

„Sestā Jūdze” prezentēs jauno albumu

„Sestā Jūdze” prezentēs jauno albumu
Foto: Imants Urtāns; no 6judze.lv.
KRUSTTEVS.COM · 03.05.2012. 09:56

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa „Sestā Jūdze”, kas plašākai publikai pazīstama kā ikgadēja Bauskas kantrīmūzikas festivālu laureāte, aicina savus klausītājus uz jaunā albuma „Iebrien manā saulrietā” prezentācijas koncertu 5.maijā Rīgā, Kino „Splendid Palace” (Kino „Rīga”) Lielajā zālē pulksten 18.

 

Koncertā varēs dzirdēt dziesmas no jaunā albuma, kā arī populārākās dziesmas no grupas iepriekšējo gadu veikuma. Kā neaizvietojama vērtība šāda koncerta apmeklējumam ir iespēja nofotografēties ar māksliniekiem, kā arī iegūt autogrāfus uz svaigi iegādāta CD ar jaunā albuma ierakstiem, kas būs nopērkami pasākuma norises laikā.

 

Albuma mūzikas autori ir Agris Gedrovičs (vokāls, akustiskā ģitāra) un Jānis Misiņš (ģitāras). Tajā iekļautas 12  jaunas Agra Gedroviča dziesmas ar Arvja Deguma un Ojāra Vācieša tekstiem un J.Misiņa instrumentālais skaņdarbs.

 

Bez jau pieminētajiem mūziķiem grupas sastāvā spēlē Modris Miķelsons (vokāls, basģitāra) un Aldis Strazdiņš (bungas). Albuma tapšanā tika pieaicināti viesmākslinieki - Vīgants Murelis (stīlģitāra) un Artis Orups (bungas).

 

Šobrīd divas no jaunajām dziesmām „Tālāk par vārdiem” un „Es būšu pie tevis” var dzirdēt „Latvijas Radio 2” un Draugiem.lv mūzikas sadaļā „Sestā Jūdze”.

 

Biļetes uz koncertu vēl var iegādāties „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī pasākuma norises vietā.