RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mūzika

Seksīgā Antra Stafecka velta dziesmu Latvijai

Seksīgā Antra Stafecka velta dziesmu Latvijai
Foto: Publicitātes foto. Antra Stafecka.
KRUSTTEVS.COM · 10.05.2012. 12:05

Ogrēniete Antra Stafecka šonedēļ radiostacijās startē ar dziesmu „Malduguni dzēšot”, kas veltīta latviešiem un Latvijai.

 

Antra Stafecka ir tā pati meitene, kura vairākas nedēļas pārliecinoši startēja „OKartes Skatuves” otrās sezona šovā, līdz kādu dienu veselības dēļ bija spiesta atteikties no cīņas par iekļūšanu finālā, kas norisināsies šo piektdien.

 

Tagad atliek vien zīlēt, kā būtu, ja būtu... Taču ne kuram katram jaunizceptajam „fabrikantam”, vēl esot šovā, sadarbību piedāvā Raimonds Pauls, Uldis Marhilēvičs un Harijs Zariņš („Colt”, agrāk – „Opus Pro”). Labus vārdus par Antru izteicis arī Jānis Lūsēns, bet leģendārais latviešu dziedātājs Igo Antru uzaicinājis piedalīties savos 50 gadu jubilejas koncertos.

 

Taču jaunās dziedātājas galvenā prioritāte ir realizēt pašai savas dziesmas, kuras radījusi kopā ar savu mammu, dzejnieci Ilzi Mūrnieci. Lai arī joprojām „vētrainus” apgriezienus uzņem pirmais singls – „Vētra nāk”, kuru dziedātājai dāvinājis pats Maestro, jaunā dziedātāja ar nepacietību gaida atsauksmes par pašas rakstīto dziesmu „Maldugunis dzēšot”, par kuru Antra pati izsakās šādi: „..Par ko ir dziesma, cerams, sapratīs ikviens pats. Mēs mīlam savu zemi, tikai mazliet esam piemirsuši tai arī uzticēties. Šī dziesma ir kā mudinājums un atgādinājums par to, ka mums ir jātic savai Latvijai un jācīnās par to, lai mūsu zeme paliek mūsu vienīgās un īstās mājas!..”

 

Dziesma tapusi pirms nepilna gada, kad Antras mamma parādījusi dzejoli, un uzreiz radusies melodija. Kā saka pati jaunā māksliniece, viņa ar mammu ir uz viena emociju viļņa.

 

„Abas tajā laikā jutāmies un arī tagad jūtamies ļoti līdzīgi - mums sāp sirds par Latviju!” tā Antra. Dziesmu „Maldugunis dzēšot” studijā ierakstījis un producējis Artūrs Palkevičs.

 

Klausies un ievērtē dziesmu „Maldugunis dzēšot”!