RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mūzika

Lenijs Kravics, OneRepublic un citas zvaigznes rudenī pulcējas Igaunijā

Lenijs Kravics, OneRepublic un citas zvaigznes rudenī pulcējas Igaunijā
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 23.10.2014. 09:46

Šis rudens Igaunijā ir īsti svētki populārās mūzikas mīļotājiem. Oktobra beigās uz „SAKU” arēnas skatuves atgriezīsies pasaulslavenais rokmūziķis Lenijs Kravics, novembrī Tallinā uzstāsies ASV popgrupa OneRepublic, operas un popmūzikas dīva Sāra Braitmena, kā arī arvien mīlētais zviedru duets Roxette, bet decembrī Igaunijā uzstāsies Enrique Iglesisas.

 

Jau 28. oktobrī uz Tallinas „Saku” arēnas skatuves kāps amerikāņu rokzvaigzne un vairāku „Grammy” balvu laureāts Lenijs Kravics (Lenny Kravitz). Mūziķis Igaunijā viesosies sava jaunā albuma „Strut” koncerttūres ietvaros. Lenija Kravica jaunākais – desmitais studijas albums „Strut” iznāca šajā septembrī, un, kā to raksturo pats mūziķis, albums ir izteikti ritmisks un atspoguļo meklējumus pēc ideālās rokenrola skaņas. Albumā iekļautas divpadsmit dziesmas, starp kurām ir kompozīcijas ar tādiem nosaukumiem kā „New York City”, „I Never Want to Let You Down” un „She's a Beast”. Koncertā mūziķis izpildīs gan kompozīcijas no sava jaunā albuma, gan arī savus lielākos hitus no iepriekšējiem albumiem. Savas vairāk nekā 25 gadus ilgās karjeras laikā Lenijs Kravics regulāri klausītājus pārsteidzis ar jauniem hitiem un pārdevis teju 40 miljonus albumu kopiju, kļūstot par vienu no atzītākajiem mūslaiku rokmūziķiem pasaulē. Mūziķa sasniegumi vairākkārt guvuši arī industrijā visaugstāk vērtēto apbalvojumu – Lenijs Kravics četras reizes ieguvis „Grammy” balvu, turklāt četrus gadus pēc kārtas viņš saņēma apbalvojumu kā „Labākais rokmūzikas izpildītājs”.

 

Arī novembris Igaunijā būs notikumiem bagāts. 11. novembrī Tallinā uzstāsies ASV popgrupa OneRepublic, kas pasaules topu virsotnes un meiteņu sirdis iekarojusi ar tādiem hitiem kā „Apologize”, „Stop and Stare”, „Counting Stars” u.c. Patlaban grupa atrodas sava trešā albuma „Native” pasaules koncertturnejā. Fanus grupa solās pārsteigt arī ar iespaidīgu gaismas šovu un skatuves aprīkojumu, kas koncerta apmeklējumu padarīs īpaši iespaidiem bagātu.

 

21. novembrī Tallinā koncertēs leģendārā britu operas un popmūzikas dīva Sāra Braitmena. Dīva koncertēs kopā ar simfonisko orķestri un savus fanus iepriecinās, izpildot gan jau pazīstamus un iemīļotus hitus, gan arī materiālu no sava jaunākā albuma „Dreamchaser”. Pasaules slavu liriskā soprāna īpašniece iemantoja, pateicoties savam izcilajam sniegumam Endrjū Loida Vēbera mūziklā „Cats” („Kaķi”), kā arī hitam „Time To Say Goodbye”, ko māksliniece izpildīja duetā ar itāļu tenoru Andrea Bočelli. Tomēr mūzikas kritiķi jau paguvuši 2013. gadā izdoto „Dreamchaser” novērtēt kā līdz šim visveiksmīgāko mākslinieces albumu. Koncertšovu papildinās iespaidīgs lāzeru videošovs, kas uz skatuves radīs mistisku pasaku tēlu izrādi.

 

Turpretī 23. novembrī uz „Saku” arēnas skatuves kāps aizvien popularitāti nezaudējošais zviedru pop-duets „Roxette”. Šogad grupa svin 25. jubileju kopš tās pirmā albuma „Look Sharp” iznākšanas. Albumā bija iekļauti tādi aizvien populāri un iemīļoti hiti kā „Listen to your heart” un „The Look”. Duets, ko veido Maria Frēdriksone un Pērs Gesle, karjeras laikā pārdevis vairāk nekā 75 miljonus albumu, padarot viņus par vienu no veiksmīgākajiem popmūzikas duetiem pasaulē.

 

Savukārt 8. decembrī Igaunijā viesosies seksīgais sieviešu mīlulis Enrike Iglesiass (Enrique Iglesias)! Popmūzikas superzvaigzne Tallinā prezentēs savu jauno albumu „Sex and Love”, un arī šo albumu, kā jau vēsta albuma nosaukums, romantiskais Latīņamerikas dziedātājs veltījis mīlestības tēmai. Šī albuma trīs singli - "Loco", "El Perdedor" un "Bailando" - Billboard Latīņamerikas dziesmu rangā ierindojās  pirmajā vietā. Savas karjeras laikā Enrikem Iglesiasam izdevies pārdot vairāk nekā 100 miljonu ierakstu visā pasaulē un tādējādi kļūt par vienu no visu laiku veiksmīgākajiem Latīņamerikas dziedātājiem.

 

Plašāka informācija par koncertiem un biļetēm ir pieejama interneta vietnēs:

 

http://www.visitestonia.com/en/lenny-kravitz-at-saku-suurhall, http://www.piletilevi.ee/est/piletid/onerepublic-144510/, http://www.visitestonia.com/en/sarah-brightman, http://www.visitestonia.com/lv/roxette-koncertz%C4%81l%C4%93-saku-suurhall un http://www.visitestonia.com/lv/enrique-iglesias