RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mūzika

Hennessy Artistry koncertšovā pārsteigs britu deju mūzikas zvaigzne Sonique

Hennessy Artistry koncertšovā pārsteigs britu deju mūzikas zvaigzne Sonique
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 07.11.2014. 12:44

Ceturtajā Hennessy Artistry koncertšovā Rīgā 5. decembrī pirmo reizi uz vienas skatuves kāps pasaulē slavenā dziedātāja un deju mūzikas leģenda Sonique, šarmantais igauņu elektrisko vioļu trio Violina, kā arī pašmāju mūziķis Mārtiņš Ruskis. Apvienojot savus spožos talantus, mūziķi meklēs jaunu skanējumu pasaulslaveniem hitiem, lai vienotā koncertprogrammā pārsteigtu Hennessy cienītājus un draugus. 

 

Koncertšovs tā apmeklētājiem ļaus baudīt Hennessy Artistry iedzīvināto mākslu miksēt, priecējot gan ar neazmirstamu koncertprogrammu enerģisku mākslinieku izpildījumā, gan spilgtu vizuālo šovu, gan arī ar meistarīgi pagatavotiem Hennesy Very Special kokteiļiem. Arī šogad Hennessy atklās savu moderno un avantūrisko pusi un turpinās stiprināt pirms četriem gadiem aizsākto tradīciju – konjaka jaukšanu kokteiļos, kas turpina iekarot popularitāti gan konjaka pazinēju, gan sabiedrībā zināmu cilvēku vidū.

 

Pēc Hennessy Artistry labākajām tradīcijām koncertšovs katru gadu tiek papildināts ar arvien jauniem elementiem, taču ideja paliek nemainīga - starptautisko kultūru saspēle un muzikālo žanru sapludināšana.

 

Kā viena no galvenajām zvaigznēm šī gada Hennessy Artistry koncertšovā iemirdzēsies pasaules slavu un atzinību iekarojusī Sonique, kura kopā ar Igaunijas elektrisko vijoļu trio Violina izpildīs savus pasaules hītus, dodot tiem jaunu un svaigu skanējumu. Arī pašmāju mūziķis Mārtiņš Ruskis kopā ar Violina, izpildot sev neierastu un auditorijai vēl nepieredzētu repretuāru, pārsteigs ne vienu vien klausītāju ar saviem pasaulslavenu hitu izpildījumiem. Visa vakara garumā mūziķi spilgti demonstrēs Hennessy Artistry būtību – mākslu miksēt, sapludināt un jaukt robežas, kā arī drosmi eksperimentēt.

 

Hennessy jau ilgus gadus iedvesmojis un izaicinājis mūziķus, jo īpaši jaunos talantus, kuri savā daiļradē nebaidās apvienot dažādus mūzikas stilus. Teju tāpat kā izcilākie konjaka kokteiļu jaukšanas meistari, kuri nevilcinās izkāpt ārā no ierastajiem rāmjiem un radīt arvien jaunus garšas piedzīvojumus.

 

Hennessy Artistry koncertšovos visā pasaulē piedalījušies tādi mākslinieki kā grupa The Roots, Mike Posner, Mary J. Blige, E.V.E., Erykah Badu, Q-Tip, Kat Delun un citi. Latvijā Hennessy Artistry iepriekšējo trīs gadu laikā uzstājušies vairāki pasaulē un Latvijā iemīļoti mūziķi, tostarp deju un klubu mūzikas vokālists Kristians Burns (Christian Burns) no Lielbritānijas, house mūzikas izpildītājs Erols Reids (Errol Reid), DJ Monsta, Musiqq, čellu trio Melo-M, marimbas virtuozs Rihards Zaļupe, dziedātājas Aija Vītoliņa un Ieva Sutugova, kā arī Liepājas Simfoniskais orķestris.

 

Koncertšovs norisināsies 5.decembrī klubā Coyote Fly. Ieeja pasākumā tikai ar ielūgumiem. Konkursa kārtībā ielūgumus būs iespējams iegūt, sekojot jaunumiem un piedaloties Hennessy Latvia aktivitātēs vietnē https://www.facebook.com/HennessyLatvia.