Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / POSITIVUS

POSITIVUS festivāla biļetes varēs samainīt pret aprocēm jau pirms festivāla

POSITIVUS festivāla biļetes varēs samainīt pret aprocēm jau pirms festivāla
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 17.07.2013. 10:45

Lai festivāla laikā mazinātu rindas pie ieejas, ceturtdien 18. jūlijā un piektdien 19. jūlijā Positivus festivāla trīs dienu un trīs dienu ar telts vietu biļetes būs iespējams samainīt pret ieejas aprocēm jau pirms festivāla, ierodoties personīgi Rīga 2014 Mājā Esplanādē.

 

Visērtāk apmainīt biļetes pret aprocēm jau iepriekš būs Rīgā, kad no ceturtdienas „Rīga 2014 mājā” Esplanādē  darbosies Positivus Festivāla „check in” telts. Ceturtdien un piektdien no plkst. 12:00 līdz 20:00 apmeklētāji varēs iegūt festivāla aproces un tālāk doties uz festivālu. Apmaiņa būs iespējama, tikai ierodoties personīgi, jo aproces tiks aiztaisītas uz vietas.

 

Organizatori atgādina festivāla ierasties laicīgi, jo ierodoties festivālā līdz piektdienas plkst. 17:00, aptuvenais gaidīšanas laiks pie ieejas būs ap 30 min., ierodoties no 17:00 – 19:00, būs jārēķinās ar aptuveni stundu ilgu stāvēšanu rindā, savukārt pēc plkst. 19:00 gaidīšanas laiks var būt ilgāks par stundu. 

 

Arī Positivus VIP viesiem šogad būs iespēja iegūt aproces pie iebraukšanas atsevišķā VIP autostāvvietā, kas mazinās rindas. 

 

Positivus, lielākais mūzikas festivāls Baltijā, šogad jau septīto reizi notiks Salacgrīvā. Pirmo reizi festivāls norisināsies trīs dienas - no piektdienas līdz svētdienai - 19., 20. un 21. jūlijā.

 

Biļetes uz festivālu nopērkamas www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs, internetā un Nordea bankomātos visā Latvijā.

 

Jau ziņots, ka uz Tele2 skatuves uzstāsies The xx, Sigur Rós, Two Door Cinema Club, Imagine Dragons, Crystal Castles, Tom Odell, Michael Kiwanuka, Jauns Mēness, Willy Moon, Elektro Guzzi, Latvian Blues Band un Iiris.

 

Uz Nordea skatuves uzstāsies Zodiaks, !!! (“chk chk chk”), C2C, Palma Violets, Charli XCX, Efterklang, The Sound Poets, John Grant, Team Ghost, Suuns, No Ceremony, Darwin Deez, Twenty One Pilots, Rasabasa, Elephants From Neptune, Pienvedēja Piedzīvojumi, Sibyl Vane, Inokentijs Mārpls, un Laime Pilnīga.

 

Uz I Love You skatuves uzstāsies Without Letters, Zebra Island, Momend, Anete, Franco Franco, Carnival Youth, Sibyl Vane, Alise Joste, Bērnības Milicija, Deeper Upper, Markas Palubenka, Odd Hugo, Parára, Stūrī Zēvele, Them Lemons, Tribes of the City un Laika Suns.

 

Uz Red Bull Music Academy skatuves uzstāsies Oogle Vision, Kwazar, OYT, DJ Rapa, Jesse & Jimi Tenor, Jack Beats Riton, Mr. Nestor, DJ Quest & Paul Oja, Halfbrother, Fingalick, ELVI/DUNIAN, Shotman, Firejosé, KAMP!, B.Bravo, Superskankers, MJ Cole un Artwork. 

 

Uz Palladium skatuves koncertēs Mikus Frišfelds un Dejojošie Mākoņi, Milk, Luministic, Elephants From Neptune, Very Cool People, Satellites LV, The Stanleys, Age Of Stones, Komjaunatne, Kurak, Oranžās Brīvdienas un The Sound Poets, savukārt sestdienas programmu veidos Tallinn Music Week mūziķi Jagaspace, Paabel, I Wear* Experiment, Wolfredt, Candy Empire, Galvanic Elephants, Faun Racket un Outloudz.