RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Re, kā!

Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju atzinušies mīlestībā pa mobilo tālruni

Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju atzinušies mīlestībā pa mobilo tālruni
Foto: mobilejackpots.co.uk
KRUSTTEVS.COM · 14.02.2013. 21:33

Lielākā daļa sociālo tīklu lietotāju atzinušies mīlestībā, izmantojot mobilo tālruni, turklāt vairums no tiem liktenīgos vārdus mīļotajam nosūtījis īsziņā, secināts Zelta Zivtiņas veiktajā aptaujā. Par romantiskāko laiku, kad atklāt savas jūtas, atzīta Valentīna diena - ceturtā daļa respondentu raduši drosmi paust savas jūtas tieši 14. februārī. 

 

Aptaujas rezultāti liecina, ka atzīšanās mīlestībā joprojām tiek rūpīgi plānota un saistās ar romantisku pārsteigumu - otrs populārākais veids, kā atklāt savas jūtas, ir īpašu vakariņu laikā sveču gaismā. Tāpat joprojām iecienītas ir ar roku rakstītas vēstules - ar to palīdzību mīlestībā savai otrajai pusītei atzinušies 17% aptaujāto. Savukārt, teju 15% respondentu atzinušies jūtās savam mīļotajam ballītes vai kāda izklaides pasākuma laikā.

 

Visnepiemērotāko vietu vidū, kur atzīties mīlestībā, minēti veikals, ceļojums, restorāns. Vien 2% respondentu savas jūtas otrai pusītei atklājuši brīdī, kad tiek sarūpēts viss nepieciešamais ģimenes pusdienām vai vakariņām.

 

„Prieks, ka mēs ikdienā atrodam laiku un esam gatavi aktīvi iesaistīties dažādos svētkos, kas dod papildu iemeslu, lai sev mīļajiem paustu jūtas un teiktu siltus vārdus. Interesanti, ka arī šādās situācijās nereti noder mobilais tālrunis, kas palīdz nodot ziņu, pat brīžos, kad skaļi izteikt kādu vārdu ir grūti vai tuvais cilvēks nav blakus. Lai bagātinātu svētku sajūtu Zelta Zivtiņa ir radījusi arī īpašas svētku aplikācijas, kas ļaus apliecināt simpātijas, izmantojot Twitter un Facebook sociālos tīklus,” saka Zelta Zivtiņas zīmola vadītāja Laura Ozoliņa.

 

Lai palīdzētu arī kautrīgajiem atklāt jūtas un nosūtīt slepenu sveicienu savai simpātijai, Zelta Zivtiņa portālā Facebook radījusi īpašu aplikāciju Slepenais pielūdzējs. Ar tās palīdzību ikviens aicināts pārsteigt savu draugu ar īpašu Valentīna dienas sveicienu. Šo iespēju jau pirmajā aplikācijas darbības dienā izmantojuši vairāk nekā 1500 cilvēku. Savukārt Twitter lietotājiem no šodienas pieejama Slepeno pielūdzēju aplikācija, kas palīdzēs atrast savus Top 3 slepenos pielūdzējus.