RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Re, kā!

ATKLĀTI: vīrieši par lietām, ko mīl sievietēs

ATKLĀTI: vīrieši par lietām, ko mīl sievietēs
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
Linda Goldmane · 21.02.2013. 16:30

Ikkatrs vīrietis pievērš uzmanību sievietēm, kuras ir ārkārtīgi skaistas un ar lielisku ķermeni, bet citi spēj novērtēt sievietes īpašības, kuras var iemīlēt, tikai tās uzzinot laika gaitā. Lūk, daži patiesi fakti, kurus atklāj vīrieši par savām draudzenēm, topošajām līgavām un sievām.                

 

1. Sievietes bieži vien atstāj pēdējo kumosu vīrietim  


Sievietes, neatkarīgi no tā, ko gatavo savam vīrietim, bieži vien atstās pēdējo pat, ja pašas tik ļoti gribētu apēst. Piemēram, vīrietis atnāks mājā izsalcis un viņam noteikti būs atstāts pats pēdējais gurķītis, kas stāv burciņā, lai tikai spētu izpatikt savam vīrietim.        

2. Sieviešu taisīšanās rituāls  

          
Ļoti daudziem vīriešiem patīk skatīties, kā sieviete uzklāj grimu uz sejas. Laiks, ko sieviete pavada pie spoguļa, pierāda to, cik ļoti viņai interesē savs vīrietis, lai blakus viņam izskatītos pietiekami skaista arī citu acīs. 

3. Televīzijas seriālu laiks 


Daži vīrieši atklāj, ka viņu draudzenes vienmēr izsmej pliekanos un garlaicīgos seriālus. Viens otrs vīrietis stāsta, ka, nākot vēlu mājās no darba, ierauga sievieti skatāmies savu iemīļoto seriālu. Sievietes nespēj noslēpt no vīriešiem to, ka daži seriāli tomēr viņām liekas aizraujoši.            

4.Gardie kārumi  


Sievietēm vienmēr atradīsies kāds iemesls  , lai notiesātu kopā kādu kārumu, kaut vai tikai tāpēc, ka ir pienākusi nedēļas nogale.      

5. Sievietes spontānās dziedāšanas mašīnā               


Varbūt lielākajai daļai vīriešu nepatīk, ja kādai no dziesmām dzied līdzi, tad tomēr daži vīrieši atklāj to, ka bieži vien sieviete spēj padarīt braucienu no viena galapunkta līdz otram daudz interesantāku.