RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Re, kā!

ŠOKĒJOŠI: Viltus zādzībā apvainotai McDonald's darbiniecei liek izģērbties un dejot striptīzu

ŠOKĒJOŠI: Viltus zādzībā apvainotai McDonald's darbiniecei liek izģērbties un dejot striptīzu
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 25.03.2013. 12:50

Nule kā klajā nākusi filma, kurā attēloti šokējošie notikumi, kas risinājušies kādā no ātrās ēdināšanas restorāniem McDonald`s ASV - tur strādājošo darbinieci, kas tika nepatiesi apsūdzēta kādas klientes somiņas zādzībā, priekšniece turējusi piespiedu ieslodzījumā, liekot izģērbties un dejot striptīzu.

 

2004. gadā toreiz 18 gadus vecā Luīze Ogborna krita par upuri diezgan neveiksmīgam jokam - kāds vīrietis, kas vēlāk izrādījās viņas priekšnieces līgavainis,  uzdodoties par policistu, paziņoja, ka konkrētā restorāna darbiniece ne vien nozagusi kādas klientes somiņu, bet arī jāaiztur uz trīs stundām, kamēr ieradīsies policijas darbinieki.

 

Taču jokdarim ar to vēl nav bijis gana un viņš pa telefonu turpinājis dot norādījumus, liekot meitenei izģērbties un iepakot drēbes somā, kas vēlāk noderēšot kā lietiskie pierādījumi izmeklēšanas gaitā. Tā kā priekšniece domājusi, ka pavēles dod īsts policists, viņa arī darījusi pilnīgi visu ko prasīgais sarunu biedrs licis, tostarp liekot meitenei dejot kailai kāda cita vīrieša priekšā, notiekošajā nesaskatot neko ārkārtas cienīgu.

 

Pēc tam, kad meitenes striptīzu novērošanas kamerās ieraudzījis vēl kāds uzņēmuma darbinieks, viņš nekavējoties sazinājies ar galveno McDonald`s biroju, lai noskaidrotu, vai kas tāds vispār ir pieļaujams. Uzzinot, ka notiekošais ir vien nelāgs joks, meitene beidzot tikusi atsvabināta no saviem pāridarītājiem.

 

Protams, arī vainīgie tika saukti pie atbildības - neveiklajam jokdarim tiesa piesprieda 5 gadus cietumā, bet neattapīgā priekšniece, kas to visu pieļāva, tika atlaista no darba. Savukārt cietušajai meitenei no McDonald`s izdevās piedzīt miljons dolāru lielu kompensāciju par morālajiem kaitējumiem.