RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Re, kā!

Dziedātāja Ke$ha: Manā vagīnā ieperinājies spoks

Dziedātāja Ke$ha: Manā vagīnā ieperinājies spoks
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 28.10.2013. 10:56

Tuvojoties Helovīniem cilvēkus pārņem tāda kā īpaša aura, gluži kā pilnmēness laikā. Šis laiks palicis vēl interesantāks, jo dziedātāja Ke$ha nākusi klajā ar interesantu paziņojumu. Viņas vagīnā esot iemājojis spoks!

 

Šo savu trako stāstu māksliniece izstāstīja “Rolling Stone Magazine” žurnālistam. Viņu esot pārņēmuši dažādi negatīvie un tumšie gari, kas sievietei neļāva mierīgi dzīvot. Dziedātāja bijusi spiesta veikt eksorcismu.

 

Lūk, ko stāsta pati Ke$ha: “Es zinu, ka šis noteikti ir stulbākais stāsts, ko jūs esat dzirdējuši, bet es gāju pie savas dziednieces, lai saprastu šo problēmu iemeslu. Viņa teica, ka tas ir mana darba dēļ. Esot uz skatuves, es izdalu enerģiju, kas piesaista šos garus. Dīvainākais, ka šie negatīvie spēki bija manā vagīnā. Es to sajutu!”

 

“Tāpēc, ka izdalu šo enerģiju, mirušie gari “piekļaujas” man. Man bija šāds spoks, kurš man sekoja pat tad, kad biju savā mājā. Viss notika kā realitātes šovos – dažādi priekšmeti lidoja paši no sevis! Tās nav muļķības, tā patiešām notika! Tieši tā iemesla dēļ, es devos pie savas dziednieces, kura veica visu nepieciešamo, lai aizdzītu negatīvo auru. Par laimi, tas man palīdzēja,” - satraukti stāsta slavenība.

 

Šis laikam ir viens no retajiem brīžiem, kad kāda sieviete attiecīgiem speciālistiem lūdz eksorcisma veikšanu... Viņas vagīnai. Dziedātājas fani pamatoti cerēja, ka Ke$has realitātes šovā tiks atspoguļots viņas “vagīnas eksorcisms”, tomēr skatītājiem nāksies pagaidīt, vismaz līdz nākošajiem Helovīniem.

 

“Paldies manai dziedniecei, tagad atkal jūtos lieliski un esmu gatava jauniem izaicinājumiem,” bažas par spokiem kliedē ekstravagantā māksliniece.