RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Re, kā!

Sākas aktīva dzīvesveida kampaņa “UZDRĪKSTIES:VAIRĀK”

Sākas aktīva dzīvesveida kampaņa “UZDRĪKSTIES:VAIRĀK”
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 23.04.2014. 17:59

Šonedēļ vienlaikus visās trijās Baltijas valstīs sākās Rexona aktīva dzīvesveida akcija "UZDRĪKSTIES:VAIRĀK!", kuras galvenā vēstnese Latvijā ir panākumiem bagātā autosportiste Karlīne Štāla. Pasākuma mērķis ir motivēt sabiedrību pievērsties sportiskākam dzīvesveidam un pārkāpt pāri iedomātajām robežām.

 

Akcijas ietvaros cilvēki no visas valsts tika aicināti iesūtīt savus pieteikumus, lai kļūtu par vienu no deviņiem izvēlētajiem kampaņas dalībniekiem. Arī Lietuvā un Igaunijā tika izraudzīti pa deviņiem eksperimenta dalībniekiem. Visiem izvēlētajiem cilvēkiem divas nedēļas būs jānēsā speciālas aproces, kas mērīs cilvēka ikdienas aktivitāti, miega ilgumu un uztura kvalitāti.

 

Latvijā Rexona izvēlētie vēstneši ir visdažādāko profesiju un interešu cilvēki. Starp eksperimenta dalībniekiem ir daivinga instruktors Mareks Lielbārdis, apģērbu dizainere Dana Šeļmanova-Pleša, sportiskā tirdzniecības eksperte Lelde Grāvīte, komandas veidošanas treneris Māris Resnis, mērķtiecīgā un aktīvā revidente no Rīgas Linda Laura, autoeksperts Normunds Stilve, policiste no Valmieras Madara Reča, motosportists Kaspars Svīkulis, kā arī ofisa menedžere, pasākumu organizētāja un pilnas slodzes māmiņa Elīne Berķe.

 

“Šie vēstnieki tika izraudzīti no aptuveni 200 pretendentiem, un vēstnieku izvēles pamatā bija gan maksimāli dažāda dalībnieku darbības joma, gan atšķirīgas dzīvesveida aktivitātes. Kā redzams, vēstnieku vidū ir gan profesionāls daivinga instruktors, gan policiste, gan automehāniķis, kurš no darba brīvajā laikā dejo, gan arī jaunā māmiņa, kura veiksmīgi apvieno šo atbildīgo pienākumu ar vienlaikus ļoti aktīvu dzīvesveidu. Līdz ar to akcijas laikā būs interesanti sekot līdzi šo cilvēku ikdienai un pārliecināties, vai vidējais latvietis ir pasīvs birojā un mājās sēdētājs, vai tomēr aktīvs un pozitīvi noskaņots cilvēks. Mēs patiešām esam ļoti gandarīti par lielo interesi no cilvēku puses piedalīties akcijā, jo šis eksperiments ir ne tikai iespēja katram no viņiem interesanti pavadīt laiku, bet arī uzzināt ko jaunu pašiem par sevi,” uzsvēra SIA “Unilever Baltic LLC” Rexona zīmola attīstības menedžere Evita Meiere.

 

Kampaņas laikā akcijas dalībnieki ne tikai ik dienas no rīta un vakarā reģistrēs savas aktivitātes speciālā mobilajā aplikācijā, bet arī stāstīs par iespaidiem, interesantām situācijām, kā dalība eksperimentā ietekmē viņu ikdienu. Savukārt pieaicinātie sporta un aktīva dzīvesstila eksperti vērtēs apkopotos datus, paudīs savu vērtējumu par dalībnieku ikdienas aktivitāti, kā arī nepieciešamības gadījumā dalīsies ar padomiem, kas kādam no dalībniekiem ikdienas ritmā būtu uzlabojams. Katram dalībniekam tika īpaši uzsvērts, ka līdz ar rokassprādzes uzvilkšanu viņu ierastais dienas režīms nav jāmaina, jo tieši šis ir arī akcijas mērķis – noskaidrot, kāds ikdienā ir Latvijas iedzīvotājs, piebilda Evita Meiere.

 

Rexona kampaņa “UZDRĪKSTIES:VAIRĀK” vienlaicīgi tiek organizēta visās trijās Baltijas valstīs un norisināsies no 22. aprīļa līdz 22. jūnijam. Tās ietvaros paredzētas dažādas sociālās aktivitātes un aktīva un sportiska dzīvesveida veicināšana, mudinot cilvēkus novērtēt savas spējas un uzdrīkstēties darīt vairāk.

“Darīt, noticēt saviem spēkiem un uzdrīkstēties vairāk! Šīs akcijas ietvaros mēs ne vien vēlamies pārliecināties par to, cik tad īsti aktīvs ir Latvijas iedzīvotājs, bet arī aicināt cilvēkus novērtēt sevi objektīvi un pārkāpt pāri iedomātajām barjerām, kas, iespējams, iepriekš nav ļāvušas sevi pilnvērtīgi realizēt. Viens no veidiem kā veicināt savu attīstību, ir sākt nodarboties ar sportu, piekopt veselīgu dzīvesveidu un atmest kaitīgos ieradumus. Pirmkārt, šādi uzlabosies ne vien ārējais izskats, bet arī pašsajūta, un cilvēks kļūs par sevi pārliecinātāks. Turklāt panākumi vienā jomā iedrošinās cilvēku spert soli uz priekšu un uzdrīkstēties arī citus savus sapņus pārvērst realitātē,” stāsta akcijas galvenā vēstnese Karlīne Štāla.

 

Rexona atbalsta aktīvu dzīvesveidu un ļauj cilvēkiem vienmēr justies svaigiem, aizsargātiem pret svīšanu un tādējādi pārliecinātiem par sevi jebkurā dzīves situācijā. Rexona dezodorantiem ir īpaša Motionsense formula – mikrokapsulas atveras un aizsargā pret svīšanu tieši tad, kad ķermeņa temperatūra paaugstinās, tādējādi garantējot jums aizsardzību un komfortu, kad tā ir nepieciešama. Līdz ar to - jo vairāk tu kusties, jo labāk Rexona tevi aizsargā.