RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Re, kā!

VIDEO: kā izvēlēties augumam piemērotāko peldkostīmu?

VIDEO: kā izvēlēties augumam piemērotāko peldkostīmu?
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 02.07.2015. 10:44

Pludmales sezona ir sākusies, un kura sieviete gan nevēlas izbaudīt vasaras sauli, peldkostīmā jūtoties skaista? Kā izvēlēties savam augumam vispiemērotāko peldkostīmu un kādas ir šīs vasaras aktualitātes pludmales modē, stāsta modes un izklaides centra “Rīga Plaza” videopadumu stiliste Ieva Ivanova.

 

Šīs vasaras aktualitātes

  • Divdaļīgi peldkostīmi ar paaugstinātu jostasvietu;
  • Atšķirīgu krāsu komplekti – raiba augšdaļa un vienkrāsainas biksītes;
  • Vienmēr aktuālas būs ietilpīgas pludmales somas ar salmu pinumiem, jūrnieku vai ziedu motīviem.

 

Izvēlies ķermeņa formām atbilstošu peldkostīmu

  • Sievietēm ar izteiktiem gurniem un vidukli būs piemēroti divdaļīgi peldkostīmi ar paaugstinātu jostasvietu biksītēm. Šādu retro stila peldkostīmu vari papildināt ar vieglu tuniku un platmali, iegūstot sievišķīgu tēlu. Savukārt jauneklīgākam izskatam vari ap gurniem apsiet lakatu un pieskaņot salmu cepuri.
  • Nelielu krūšu īpašniecēm ieteicam izvēlēties košas krāsas augšdaļu ar push up efektu, tas liks krūtīm izskatīties lielākām. Krūtis vizuāli lielākas padarīs arī augšdaļa ar volāniem, kā arī labāk izvēlēties lences, kas sasienamas ap kaklu.
  • Sievietēm, kurām ir lielas krūtis, lieliski piestāvēs peldkostīmi ar diagonālām līnijām.
  • Apaļīgas formas augumu slaidāku padarīs, vienmēr aktuālie, kopējie peldkostīmi. Svarīgi ir izvēlēties modeli ar kādu akcentu, piemēram, akmentiņiem vai savilkumiem, lai, pieskaņojot pludmales svārkus vai bikses, peldkostīms izskatītos kā interesants topiņš.

 

Krāsu un rakstu izvēle

  • Atšķirīgu krāsu komplekti ļaus dažādot pludmales tēlu. Piemēram, raiba peldkostīma augšdaļai var pieskaņot dažādas krāsas biksītes.
  • Sievietēm ar gaišu ādas krāsu labāk izvēlēties krāsainus vai tumšus peldkostīmus, jo balti liks ādai izskatīties vēl bālākai.
  • Lai noslēptu vai samazinātu auguma aprises, piemēram, lai lielas krūtis vizuāli samazinātu, labāk izvēlēties tumšas krāsas peldkostīmu, bet, lai izceltu, piemēroti būs krāsaini un koši peldkostīmi vai tā daļas.

 

Aizvadītajā gadā modes un izklaides centrs „Rīga Plaza” aizsāka tradīciju saviem apmeklētājiem dāvināt izglītojošus un iedvesmojošus stila seminārus par modi – „Stila 3dienas” –, kas notika reizi mēnesī. Turpinot aizsākto, „Rīga Plaza” šogad piedāvā stila videopadomus. Seko tiem līdzi „Youtube.com” kanālā „Mammamuntetiem.lv”.