RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Re, kā!

“Prāta Vētras” koncertu apmeklētājiem būs pieejama apsargāta un apdrošināta velonovietne

“Prāta Vētras” koncertu apmeklētājiem būs pieejama apsargāta un apdrošināta velonovietne
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 17.07.2015. 12:17

Atbalstot aktīvu un videi draudzīgu dzīvesveidu, grupa “Prāta Vētra” un tās koncerttūres oficiālais apdrošinātājs ERGO aicina ikvienu ierasties uz “7 soļi svaiga gaisa” koncertiem ar velosipēdu. ERGO visos koncertos piedāvās iespēju apmeklētājiem bez maksas atstāt velosipēdus apsargātās un apdrošinātās velonovietnēs.

 

“Ņemot vērā, ka tik lielu un grandiozu pasākumu, kādi nenoliedzami ir arī “Prāta Vētras” koncerti, laikā iespējami dažādi satiksmes ierobežojumi un apgrūtinājumi, ierasties uz tiem ar velosipēdiem būs gan ērtāk, gan ātrāk. Atbalstot aktīva dzīvesveida veicināšanu, kā arī videi draudzīgu dzīvošanu, ERGO piedāvās iespēju atstāt braucamos bez maksas apsargātās un apdrošinātās velonovietnēs,” stāsta Ingrīda Ķirse, ERGO valdes locekle Baltijas valstīs.

 

Velonovietne uz koncertiem Jelgavā, Valmierā un Ventspilī būs pieejama līdz 400 velosipēdiem, savukārt Rīgā – līdz pat 1000. ERGO velonovietne būs atvērta jau divas stundas pirms katra koncerta un darbosies visu tā laiku līdz pusnaktij. Gan velosipēdu glabāšana, gan apdrošināšana “Prāta Vētras” koncertu apmeklētājiem būs bez maksas.

 

“Apmeklējot koncertus, auto atstājiet mājās! Brauciet ar velosipēdu, un ERGO parūpēsies par drošu velonovietni tiešā koncerta tuvumā,” iesaka SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija” valdes locekle Aija Auškāpa.

 

Rezervēt vietu apsargātajā un apdrošinātajā velonovietnē būs iespējams ERGO Facebook profilā vismaz nedēļu pirms katra no “Prāta Vētras” koncertiem. Uz pirmo koncertu Jelgavā velonovietņu rezervācija būs pieejama jau no piektdienas, 17. jūlija.

 

ERGO ir “Prāta Vētras” koncerttūres “7 soļi svaiga gaisa” oficiālais apdrošinātājs, nodrošinot pasākumu nepārtrauktības polisi viena miljona eiro vērtībā. Ar šo īpašo apdrošināšanas polisi “Prāta Vētra” un un ERGO rūpējas, lai apmeklētāji var baudīt koncertus bez bažām, piemēram, par to pārtraukšanu nepiemērotu laika apstākļu vai jebkādu citu nejaušu iemeslu dēļ.