Dzīvesstils / Re, kā!

Aculiecinieks: Kāpēc kaut kāds busiņš noparkots uz Pārdaugavas viadukta?

Aculiecinieks: Kāpēc kaut kāds busiņš noparkots uz Pārdaugavas viadukta?
Foto: Aculiecinieks
· 23.04.2017. 21:29

Kāds no mūsu lasītājiem fiksējis visai lielu dīvainību. Zemāk publicējam lasītāja atsūtīto jautājumu par to, ka kāds autovadītājs savu busiņu noparkojis visai dīvainā vietā. 

 

"Jau vakar braucot no darba pamanīju Volkswagen busiņu uz Pārdaugavas viadukta jeb tā saucamā tramplīna. Arī šodien buss stāv turpat. Varbūt kāds cits lasītājs zina, kas aizmirsis savu autiņu," neizpratnē ir aculiecinieks. 

 

Ja vēl kādam ir informācija par šo notiklumu, tad aicinām ziņot, rakstot uz e-pastu: redakcija@krusttevs.com »Baudas & izpriecas

Kā maija sākumu atzīmē pasaulē: Līgo svētku cienīgas tradīcijas Īrijā un Grieķijā

1. maijs lielākajai Latvijas iedzīvotāju daļai asociējas ar brīvdienu. Šī diena starptautiski tiek atzīmēta kā Darba svētki, bet nācija to atzīmē arī kā valsts vēsturē tik nozīmīgo Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienu. Proti, 1920. gada 1. maijā uz savu pirmo sēdi sanāca Latvijas Satversmes sapulce, un pirmā maija nedēļa valstī tradicionāli tiek aizvadīta ar dažādiem patriotiskiem kultūras sarīkojumiem. Taču šo datumu kā Darba un arī pavasara svinēšanas svētkus ar daudzveidīgiem pasākumiem un festivāliem atzīmē visā pasaulē. Noteiktās valstīs maija sākumā populāras ir tādas tradīcijas, kas latviešiem parasti saistās ar Līgo svētkiem, piemēram, lēkšana pāri ugunskuram. Informāciju par to, kādas aktivitātes šajās brīvdienās gaidāmas ārvalstīs un ar ko rēķināties tūristiem, nonākot konkrētā valstī maija brīvdienu laikā, apkopojusi ceļojumu aģentūra “Latvia Tours”.