RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Re, kā!

No 6. līdz 12. novembrim k/t “Kino Citadele” pēdējo* reizi norisināsies kinofestivāls “Spektrs”

No 6. līdz 12. novembrim k/t “Kino Citadele” pēdējo* reizi norisināsies kinofestivāls “Spektrs”
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 31.10.2017. 17:13

Skatītāju iecienītais kinofestivāls “Spektrs” šajā novembrī norisināsies jau astoto (!) reizi, un uz nenoteiktu laiku tas būs pēdējais festivāls — iedvesmojoties no sava elka Kventina Tarantino, kinofestivāla organizatori vēlas pārsteigt skatītājus ar desmit jaudīgiem un pārdomātiem festivāliem, tāpēc nākamos divus atliks uz vēlāku laiku, lai īstajā brīdī triumfāli atgrieztos ar patiešām izcilu kino.

 

Bet pagaidām priekšā vēl astotais festivāls ar patiešām plašu un daudzveidīgu deviņu filmu programmu pilnīgi visām gaumēm — no vieglām komēdijām līdz pat asinis stindzinošām spriedzes filmām, no Džordža Klūnija un Meta Deimona līdz Kirstenai Danstai un Vudijam Alenam. Apzinoties mūsdienu kino vēsmas un ar katru gadu augošo kino piedāvājumu, kinofestivāls “Spektrs” jau tradicionāli piedāvās skatītājiem filmas, kuras ārpus festivāla kinoteātros noskatīties vairs nebūs iespējams. Bargajai, bet taisnīgajai skatītāju tiesai tiek piedāvātas:

 

“Lācēna Brigsbija piedzīvojumi” (“Brigsby Bear”), rež. Deivs Makkarijs, ekskluzīvi festivālā;

“Suburbikona” (“Suburbicon”), rež. Džordžs Klūnijs, pirmizrāde;

“Skarbie sapņi” (“Mean Dreams”), rež. Neitans Morlando, ekskluzīvi festivālā;

“Telma” (“Thelma”), rež. Joahims Trīrs;

“Vudšoka” (“Woodshock”), rež. Keita un Laura Malavijas, ekskluzīvi festivālā;

“Meroubounas noslēpums” (“Marrowbone”), rež. Serdžio G. Sančezs, pirmizrāde;

“Atriebība” (“Revenge”), rež. Korālija Fargo, ekskluzīvi festivālā;

“Ingrīda - pašiņu karaliene” (“Ingrid Goes West”), rež. Mets Spaisers, ekskluzīvi festivālā

un

festivāla noslēguma filma “Brīnumu rats” (“Wonder Wheel”), rež. Vudijs Alens, PIRMIZRĀDE.

 

Kinoprojekta “Spektrs” organizētais tāda paša nosaukuma kinofestivāls notiek bez žūrijas un balvām, bet ar demokrātisku un ļoti, ļoti entuziastisku pieeju kino — ierasti festivālā ir tikai 8-12 filmas, un katra no tām ir skatītāju uzmanības vērta! “Spektrs” zināms ar tradicionāli gaidītāko un pārsteidzošāko filmu pirmizrādēm, kā arī filmām, kuras citādi uz Latvijas kino ekrāniem nemaz nenonāk.

 

Ar pilnu festivāla programmu iespējams iepazīties vietnēs www.kinospektrs.lv un facebook.com/kinospektrs! Kinofestivāls “Spektrs” no 6. līdz 12. novembrim norisināsies k/t “Kino Citadele”.