RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / SUMMER SOUND

Noskaidroti uzvarētāji LMT Summer Sound un Sound Factory jauno grupu konkursā F**K the silence

Noskaidroti uzvarētāji LMT Summer Sound un Sound Factory jauno grupu konkursā F**K the silence
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 08.07.2013. 16:07

Izvēlētas piecas jaunās grupas, kas kāps uz Sound Factory skatuves LMT Summer Sound mūzikas festivālā Liepājā un cīnīsies par galveno balvu - bezmaksas dziesmas ierakstu prestižajā studijā «Sound Division Studios». Labākās grupas 14 grupu konkurencē izvēlētas pēc ilgām festivāla organizatoru debatēm, ņemot vērā arī grupas un fanu aktivitātes sociālajos tīklos.

 

Latgaliešu roka grupa Dabasu Durovys uz skatuves darbojas jau astoto gadu, tās skanējumā dzirdams arī melodisks poproks apvienojumā ar blūza un SKA elementiem.The Soul Scouts mūzikā saklausāmie basi un spēcīgā ģitārspēle rada bagātīgu kontrastu ar solista balsi. Viņu dziesmas pārsteidz ar pārdomātu tekstu un lipīgām melodijām. The Soul Scouts mūzikā kobinēt veco schoolrock’n’roll ar smago roku un pat indie popu.

 

Grupa Quartet of Five savas saknes samkelējusi vairāk nekā pirms 2000 gadiem Senajā Romas impērijā. Latvijā grupa sākusi spēlēt pirms nepilna gada, apvienojoties pieciem draugiem, kas skatītājiem un klausītājiem piedāvās akustisko, alternatīvo un arī smago roku. Rokgrupas Crow Mother dziesmas un to tekstus ietekmējusi indiešu kultūra. Grupas mūzikas stilu raksturo klasiskais roks apvienojumā ar elmentiem no rock’n’roll un psihodēlisko roku. Šobrīd grupa strādā pie sava pirmā studijas albuma, kas nāks klajā šovasar. White Shade sākās ar nobastotu skolas stundu, lai paklausītos ģitārspēli; četru puisu grupa spēlē smago roku un metālu.

 

LMT Summer Sound ir viens no lielākajiem vasaras festivāliem Baltijā, un ar katru gadu tā popularitāte būtiski aug. Festivāls notiks 12. – 13. jūlijā Liepājā, Jūrmalas parkā un pilsētas pludmalē. Divas dienas Liepājas pludmalē var vērot talantīgāko pašmāju un lielisku ārvalstu mūziķu uzstāšanos. Šogad festivāls piedzīvos ievērojamas izmaiņas un uz festivāla skatuvēm uzstāsies spožākās zvaigznes, kādas līdz šim redzētas.

 

Biļetes uz festivālu LMT Summer Sound nopērkamas Biļešu Servisa tirdzniecības vietās un ekase.lv. Festivāla 2 dienu biļete maksā Ls 18 vai Ls 20 ar vietu telšu pilsētiņā, savukārt VIP biļete maksā Ls 30 vai Ls 40 ar cenā iekļautu autostāvvietu. Vienas dienas biļetes cena ir 15 Ls. Iespējams iegādāties arī grupas biļeti sešām personām. Grupas biļetes cena ir Ls 90 bez vietas telšu pilsētiņā un Ls 100 ar vietu telšu pilsētiņā. Tuvojoties festivālam, biļetes kļūs dārgākas.

 

LMT SUMMER SOUND uzstāsies:

Prāta Vētra (LV), Mika (UK), Aloe Blacc (US), Linda Leen (LV), Dons (LV), re:public (LV), Pienvedēja Piedzīvojumi (LV), Skyforger (LV), The Sound Poets (LV), Igo (LV), Dzelzs Vilks (LV), Sybil Vane (EE), Zebra Island (EE), Laika Suns (LV), Parara (LV), Momend (LV), The Stanleys (AU), Carnival Youth (LV), Electronic I (LT), Willow Farm (LV), Komjaunatne (LV), Laime Pilnīga (LV), Konstitūcija Tējā (LV), Jūdas Graši (LV), Rīta Stienis (LV), 7Dēli (LV), Burziņš Grimmētavā (LV), Gapoljeri (LV), Suņa Stunda (LV), Indygo (LV), Pirmais Kurss (LV), Crazy Strawberry (LV), 2Tie (LV), Pyro Trees (LV), DJ Šolis (LV), Rock The Dance (LV), Tomas (RU), Riga Metro (LV), Unknown Crusade (LV), Burned in Blizzard (LV), Inokentijs Mārpls (LV), Max Lomov (LV), Zazzy (LV), Andre Crash (LV), Uppfade (LV), Daniel Mariash (LV), Kaspar Kondrat (LV), Kris Hovel (LV), Malork (LV), Meic (LV), Bogdan Taran (LV), iO (UA), JOSS (UA).