RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Veselība

Ādas mikroslīpēšanu izvēlas arī vīrieši

Ādas mikroslīpēšanu izvēlas arī vīrieši
Foto: No relaxspacenter.com.
KRUSTTEVS.COM · 27.08.2012. 13:10

Tiesa, šo inovatīvo skaistumkopšanas procedūru vairāk iecienījušas sievietes, jo viņas vispār pa saloniem staigā biežāk, bet tie vīrieši, kas uzticoties savai kosmētiķei, izmēģinājuši mikrofermabrāziju, veic to atkārtoti, jo augsti novērtē procedūras efektivitāti. Āda pēc tās ir gludāka, tvirtāka, mazāk krunciņu, rētaudu, pumpu, pigmentu...

 

Mikrodermabrāzija jeb neķirurģiska un neagresīva metodika, kas piedāvā regulējamu un drošu ādas slīpēšanu, ir kļuvusi par lielisku alternatīvu lāzera slīpēšanai un ķīmiskajam pīlingam. Šai procedūrai praktiski nav kontrindikāciju un nevēlamu blakusparādību. Kaut arī procedūras nosaukums ir ļoti medicīnisks un var izklausīties par mulsinoši biedējošs, tā ir ātra un nesāpīga metode, kā uzlabot ādas veselību.

 

Kādos gadījumos mikroabrāzija palīdz?

 

Mikroabrāzija tiek izmantota, ja ir blāva sejas krāsa, aizsērējušas poras (pumpas!), sabiezināti epidermas augšējie slāņi jeb cilvēku valodā sakot – ādai pieskaroties rodas sajūta, ka virsū uzaugusi aizsargkārta. Tas var būt vairāk raksturīgi tieši vīriešiem, jo viņi ikdienā ar skūšanos pakļauj ādu liekam kairinājumam. Rezultātā āda ir diezgan raupja un tajā grūti iesūcas krēmi. Procedūra palīdz arī novērst pigmenta plankumus un aizkavē priekšlaicīgu ādas novecošanos. Sievietēm tā var palīdzēt arī striju likvidēšanai. Ja tava mīļotā par ādas rētām zemādas slāņos ļoti pārdzīvo, iesaki izmēģināt mikroabrāziju.

 

Kā notiek procedūra?

 

Ar speciāliem dimanta uzgaļiem speciālists maigi „slīpē” ādas virsmu. Uz ādu vienlaikus iedarbojas arī vakuumsistēma, kas uzlabo asinsriti un stimulē šūnu atjaunošanās procesus. Tā kā šai aparātprocedūrai iespējams mainīt vairākus uzgaļus, procedūru var veikt dažādām ķermeņa zonām. Salona „Panaceo pro” speciālisti gan atzīst – visbiežāk klienti mikroabrāziju izvēlas veikt sejai. Procedūras efektivitāti var pamanīt jau pēc pirmās reizes. Bet, lai sasniegtu labāku rezultātu, ieteicams veikt procedūru kūri ar intensitāti sešas procedūras, kas veiktas ik pēc divām nedēļām. Maciņš, visticamākais, šādu kūri jutīs diezgan ievērojami, jo vienas procedūras cena (sejai!) svārstās no 30 līdz 40 latiem. Toties tas ir ilgtermiņa ieguldījums - speciālisti sola, ka šādi var ilgāk saglabāt jaunības noslēpumu.