RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Veselība

Notiks grandiozākais fitnesa pasākums Baltijā "Les Mills Fitness Explosion"

Notiks grandiozākais fitnesa pasākums Baltijā
Foto: no business.newzealand.com
KRUSTTEVS.COM · 02.11.2012. 10:03

15. decembrī Tallinā, sporta centrā "Audentes" notiks Baltijā lielākais fitnesa pasākums "Les Mills Fitness Explosion" – labākie Les Mills treneri no Eiropas, iedvesmojoša mūzika un simtiem fitnesa fanu no visas Baltijas! 

 

Pasākuma rīkotājs "Gfitness" aicina visus fitnesa fanus un trenerus izmantot iespēju pavadīt aktīvu dienu labāko Eiropas treneru vadībā, piedaloties Les Mills grupu nodarbībās. Tādā veidā ikviens varēs iepazīties ar Les Mills grupu nodarbībām, izmēģināt jaunas aktivitātes un pavadīt sportiski iedvesmojošu un aktīvu dienu. 

2011.gada pavasarī notika pirmais šāda veida pasākums ar nosaukumu "Les Mills Spring Battle". Tas pulcēja vairāk kā 650 dalībniekus no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, tādējādi kļūstot par lielāko dalībnieku skaita ziņā organizēto fitnesa konvenciju Baltijā. 

Les Mills® izveidotās 10 grupu nodarbības (BODYPUMP®, BODYBALANCE®, BODYJAM®, BODYCOMBAT®,BODYVIVE®, RPM®, BODYATTACK®, BODYSTEP®, SH’BAM®, CXWORX®) ir ļoti populāras visā pasaulē. 

Tās iespējams apmeklēt vairāk kā 70 pasaules valstīs un kopā ar dinamisku mūziku, aizrautīgiem instruktoriem un īpašo Les Mills™ fitnesa maģiju sniedz neaizmirstamu piedzīvojumu un palīdz realizēt vislabāko, ko cilvēks vēlas sasniegt, nodarbojoties ar fitnesu. Katru dienu desmitiem miljoni cilvēku visos kontinentos vingro pēc LesMills™ radītajiem standartiem un gūst ātrus, redzamus un paliekošus rezultātus, kā arī pozitīvas emocijas.