RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Veselība

Pret smagu galvu – ar „Paģiru autobusu”

Pret smagu galvu – ar „Paģiru autobusu”
Foto: Ekrānbilde no hangoverheaven.com.
KRUSTTEVS.COM · 21.09.2012. 15:12

ASV pilsētā Lasvegasā ieviests jauns savdabīgs pakalpojums, kas orientēts uz tiem pilsētas viesiem, kuri nākamajā dienā pēc jautri pavadītas nakts un pamatīga grādīgo dzērienu patēriņa nejūtas pārāk labi.

 

Jaunā dienesta, kas nes zīmīgu nosaukumu „Paģiru autobuss”, darbinieki pēc izsaukuma ierodas pie tūrista un ķeras pie viņa atgriešanas „normālā stadijā”.

 

Vietne lifeslittlemysteries.com vēsta, ka pakalpojumu pakete ietver pacienta apskati, „pilināmo pudeli” ar vielu toksīnu izvadīšanai no organisma, kā arī vitamīnus. Par atsevišķu samaksu tiek piedāvāti preparāti pret sliktu dūšu un iekaisumiem. Maksa par izsaukumu svārstās robežās no 90 līdz 500 ASV dolāriem atkarībā no nepieciešamās „pretpaģiru terapijas” intensitātes.


Iecerēts, ka „Paģiru autobuss” regulāri „kursēs” Lasvegasas populārāko izklaides vietu tuvumā, bet sīkāka informācija par tā maršrutiem tiks ievietota īpaši izveidotā interneta vietnē hangoverheaven.com, kur cita starpā iespējams noformēt arī speciālista izsaukumu.

 

Ņemot vērā uzdzīvotāju skaitu Rīgas ielās, īpaši nedēļas nogalēs, iespējams, būtu nopietni apsverama šāda pakalpojuma ieviešana arī pie mums.