RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Veselība

Lolita Neimane aicina doties uz lielāko pikniku Rīgā!

Lolita Neimane aicina doties uz lielāko pikniku Rīgā!
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 27.06.2013. 12:31

Dietoloģe Lolita Neimane aicina biroju un iestāžu darbiniekus pusdienu pauzē doties ārā no telpām, lai atgriežoties būtu gan lielāks spars strādāt, gan labāks noskaņojums.

 

„Ja paskatāmies, kāda ir pilsēta dienas vidū – tā ir gandrīz tukša! Visi ir „pielīmējušies” pie krēsliem darba vietās. Bet Rīga taču ir tik zaļa pilsēta – kāpēc to neizmantot? Turklāt nu jau atkal daudzviet var sēdēt arī zālienā,” norāda dietoloģe Lolita Neimane, kura visnotaļ atbalsta šāda veida pasākumus. Viņa piebilst: „Turklāt svaigā gaisā, zaļumu ielokā, saulītē labāk gribas apēst zemeni vai ābolu, vai vieglu sviestmaizi, nevis frī kartupeļus ar majonēzi; vairāk prasās iedzert ūdeni, nevis saldu kafiju vai limonādi. Nav noslēpums, ka daudzi „uz ātro” kaut ko iekož pie datora, pat īsti nejūtot, ko un kā ēd. Veselībai, protams, tas par labu nenāk. Vasarā pusdienot parkos ir lieliska iespēja gan ēst veselīgāk, gan ieelpot svaigu gaisu, bet skābeklis, kā zināms, būtiski nepieciešams labai smadzeņu darbībai!”

 

Jau par tradīciju pārvērties unikāls pasākums – „Borjomi” pikniks galvaspilsētas centrā. Arī šogad 11. jūlijā, ceturtdien, plkst. 12.30 Vērmanes dārzā itin visi tiek aicināti baudīt vieglu maltīti svaigā gaisā un labā noskaņojumā. Šoreiz patīkams jaunums – tie, kas vēlas baudīt patiešām īstu piknika atmosfēru, pusdienot varēs, zālītē izklājot pledus! Īpaši tiek aicināti apkārtējo biroju un iestāžu darbinieki, lai pusdienu pauzi izmantotu veselīgi un pilnvērtīgi – maltīte svaigā gaisā nāk par labu ķermenim un garam!

 

Uz pikniku var droši ņemt līdzi savus azaida sainīšus vai kastītes, bet, ja to nav – „Borjomi” uzcienās! Būs pieejami 250 minipusdienu komplektiņi, kuros ietilpst grilēta bagete ar vistu un spinātiem, kā arī, protams, pudelīte dabīgā minerālūdens „Borjomi”.

 

Kā ierasts, piknika viesus izklaidēs un par labu garastāvokli gādās atraktīvais pasākuma vadītājs Māris Grigalis, bet kā citrona šķēlīte uz norasojušas minerālūdens glāzes maliņas būs dzīvā mūzika. Pasākuma laikā notiks arī dažādi konkursi un atrakcijas. Savukārt kolektīvi, kuri ieradīsies pilnā sastāvā, saņems īpašas balvas!