Dzīvesstils / Veselība

TOP 10 rīta rituāli, kas mainīs tavu dzīvi

TOP 10 rīta rituāli, kas mainīs tavu dzīvi
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 12.11.2013. 17:56

Ja mainīsi to, kā sāc dienu, iespējams izdosies mainīt arī to, kā aizvadi savu dzīvi. Lūk, daži noderīgi padomi, ar ko sākt, ja jūti, ka vēlies dzīvot līdzsvarotāk, produktīvāk un harmoniskāk.

 

Nr. 10 - Sāc dienu uz pozitīvas nots un apjautājies, kā klājas taviem tuviniekiem - gan sievai, bērniem, gan attāli dzīvojošajiem vecākiem. Nenovērtē par zemu ģimenes saites - šādi tu ne tikai iepriecināsi savus tuvākos, bet arī uzlabosi savu atbalsta sistēmu - vajadzības gadījumā tev vienmēr būs pie kā griezties.

 

Nr. 9 - Plāno savus darbus. Nekas mūs neiedzen lielākā stresā, kā haoss un neorganizētība. Organizējot darāmos darbus jutīsi, ka arī brīvais laiks, ko veltīt atpūtai, kļūst tikai lielāks, bet visu darāmo vari paspēt laikus.

 

Nr. 8 - Atvēli 10 - 20 minūtes, lai izlasītu ziņas. Tā tu ne vien zināsi, kas notiek pasaulē, bet arī vieglāk varēsi iesaistīties diskusijās ar kolēģiem un uzturēt sarunu, nevis kārtējo reizi neziņā māt ar galvu.

 

Nr. 7 - Noskujies. Tas neprasa daudz laika un visu dienu varēsi justies lieliski, turklāt skūšanās atbrīvo tavu ādu no mirušajām šūnām, bet pēc-skūšanās krēmi nodrošina tavai ādai nepieciešamo mitruma līmeni.

 

Nr. 6 - Vienmēr ieturi uzturvielām bagātas brokastis. Neaizmirsti, ka tieši tās, ir svarīgākā dienas ēdienreize.

 

Nr. 5 - Rīta sekss. Tas vienmēr liek justies lieliski visas dienas garumā. Turklāt nāk par labu arī tavai fiziskajai formai.

 

Nr. 4 - Rīta duša liks ne vien justies tīram un atsvaidzinātam, bet arī uzlabos tav asinscirkulāciju.

 

Nr. 3 - Pieradini sevi piecelties gana agri, lai paspētu visu izdarīt laikus. Regulāra mošanās pēdējā brīdī tevī radīs tikai lieku stresu, kas var saglabāties visas dienas garumā.

 

Nr. 2 - Izstaipi muskuļus jau pašā rīta agrumā - tā ne tikai uzlabosi savu asinscirkulāciju, bet ļausi pamosties arī visam ķermenim. 

 

Nr. 1 - Sāc rītu ar ūdens glāzi. Tā ne tikai palīdzēs tev saglabāt jauneklīgu izskatu un justies lieliski, bet arī aizskalot ķermenī uzkrājušos toksīnus.