RezervesDALAS24.lv

Galerijas / Foto

Atpakaļ šovbiznesā. Joprojām satriecoša

Atpakaļ šovbiznesā. Joprojām satriecoša
Foto: Kaspars Ūdris.
KRUSTTEVS.COM · 27.04.2012. 11:26

Daudzu iemīļotā TV zvaigzne, jaunā māmiņa Dagmāra Legante vadīja ekskluzīvas kosmētikas prezentāciju pašmāju sievietēm. Fotosesija speciāli portālam KRUSTTEVS.COM.

 

Šarmantā TV dīva plašākā sabiedrībā nebija redzēta ilgāku laiku – 33 gadus jaunās aktrises dzīve bija saistīta ar ārzemēm, bet tagad viņas rūpes aizņem māmiņas pienākumi – jau pusotru gadu ģimene audzina meitiņu Šarloti.

 

Dagmārai šis ir pirmais mazulis, bet viņas dzīvesbiedram, uzņēmējam Normundam Celmiņam ir divas atvases no iepriekšējām attiecībām – dēli Alberts un Edvards. Biznesmenis ir deviņus gadus vecāks par savu mīļoto.

 

Legante šobrīd ir Šveices ādas kopšanas līdzekļu zīmola „Swiss Line” reklāmas seja Latvijā, un pagājušās nedēļas nogalē viņa vadīja krāšņu prezentāciju, kuras laikā tapa arī speciāla fotosesija portālam KRUSTTEVS.COM.

 

Dagmāra ir lieliskā formā, un turpmāk populāro TV šovu personību pašmāju skatītāji atkal redzēs zilajos ekrānos un dažādu pasākumu vadītājas lomā.

 

Uzziņai:

 

Dagmāra Legante piedalījusies vairākos LNT humora un dažādos citos šovos („Ak, kungs”, „Savādi gan”, „Mūzikas stunda”, „Kāpēc ne!”). 2004.gadā viņa kļuva par TV šova „Baltijas Džungļu zvaigzne” pirmās sezonas uzvarētāju. Šova finālā Legante pārspēja Renātu Ražnauskieni no Lietuvas un Koitu Tomi no Igaunijas.

 

2008.gadā viņa kopā ar Oļegu Kuzņecovu piedalījās TV3 šovā „Dejo ar zvaigzni 2”, taču viņi tika izbalsoti. 2010.gadā kopā ar Normundu Rutuli vadījusi talantu šovu „O!Kartes akadēmija”.

 

Legante spēlējusi arī divās Dailes teātra izrādēs: „Petras fon Kantas rūgtās asaras” un „Lodes pār Brodveju”. Tāpat skaistule filmējusies Jāņa Streiča 2010.gada filmā „Rūdolfa mantojums”.