RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / Ārkārtas notikumi

Policija noskaidrojusi jokdari - skolnieku, kurš draudēja ar granātu uzspridzināt skolu

Policija noskaidrojusi jokdari - skolnieku, kurš draudēja ar granātu uzspridzināt skolu
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 09.01.2014. 20:30

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka šodien 9.janvārī ap pulksten 9.20 VP ZRP Jēkabpils iecirkņa policijas darbinieki saņēma informāciju no Ancenes pamatskolas, ka  vienam no skolēniem somā esot granāta un draudējis ar to uzspridzināt skolu. Bērnu savstarpējās sarunas laikā viena no skolotājām dzirdējusi šādu sarunu, tāpēc nekavējoši par to informējusi policijas darbiniekus.

 

Nekavējoši notikuma vietā ieradās operatīvie dienesti, policija, valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, neatliekamā medicīniskā palīdzība. Nekavējoši izbraucot uz notikuma vietu, tika veikta 35 skolēnu un 11 pieaugušo  evakuācija, notikuma vietā strādāja arī policijas kinologs ar dienesta suni, sprādzienbīstams priekšmets netika atrasts.

 

Policijas darbinieki noskaidrojuši arī skolnieku, kurš jokojoties izteicis šādu informāciju, noskaidrots, ka skolnieks jau vairākas dienas iepriekš  nav bijis skolā. Skolnieks mācās 7.klasē un ir 13 gadus vecs. Skolnieks, gribējis tikai pajokot un nevarējis iedomāties, ka visi to uztvers tik nopietni un ka būšot šādas sekas.