RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / Ārkārtas notikumi

Policija aiztur 2 laupītājus - varmākus. Lūdz atsaukties citus cietušos

Policija aiztur 2 laupītājus - varmākus. Lūdz atsaukties citus cietušos
Foto: Valsts Policija
KRUSTTEVS.COM · 20.02.2014. 09:08

Pagājušajā nedēļā Rīgā, par laupīšanu, kas tika pastrādāta mēneša sākumā, pielietojot vardarbību pret kādu 37 gadus vecu vīrieti, policija aizturēja divus iespējamos laupītājus. Policistiem ir pamatotas aizdomas, ka aizturētie vīrieši varētu būt veikuši vēl citus noziegumus, tādēļ lūdz atsaukties citus cietušos.

 

Šā gada 2.februārī Rīgā, 13.Janvāra ielā agri no rīta pēc pulksten 5.00 kādam 1977.gadā dzimušam vīrietim, pielietojot vardarbību, uzbruka laupītāji, kuri cietušajam nolaupīja mobilo tālruni. Cietušais vīrietis pēc uzbrukuma vērsās Rīgas Centra policijas iecirknī.

 

Policijas darbinieki nekavējoties uzsāka operatīvos izmeklēšanas pasākumus un noskaidroja, ka laupīšana pastrādāta grupā, kurā iesaistītas, iespējams, divas personas. Izmeklēšanā policija nāca uz pēdām diviem vīriešiem, kuri pagājušajā ceturtdienā Rīgā tika aizturēti - ap pulksten 15.00 tika aizturēta viena no iesaistītajām personām, savukārt ap pulksten 18.00 – aizturēta otra persona.

 

Aizturētie ir 1975.gadā un 1988.gadā dzimuši vīrieši, kuri jau iepriekš tiesāti par laupīšanām. 1975.gadā dzimušais vīrietis nesen ir atbrīvots no cietuma un tiesa šim aizturētajam lems par drošības līdzekļa apcietinājums piemērošanu. Abi aizturētie tika ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, un par šo gadījumu sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā.

 

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šie vīrieši varētu būt pastrādājuši vēl citus noziegumus. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086200 vai 110 - vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.