RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / Ārkārtas notikumi

Trīs “Saskaņa” Jelgavas politiķi nozieguma vietā aiztur un nodod policijai rūdītu noziedznieku

Trīs “Saskaņa” Jelgavas politiķi nozieguma vietā aiztur un nodod policijai rūdītu noziedznieku
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 14.09.2015. 09:40

Naktī no sestdienas uz svētdienu, 12. septembrī, trīs sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Jelgavas nodaļas biedri Jevgenijs Davidkins, Kaspars Vanags un Jelgavas pilsētas domes deputāts Ivars Jakovels nozieguma vietā aizturēja un Valsts Policijas darbiniekiem nodeva pieredzējušu noziedznieku, kurš specializējies privātmāju apzagšanā.

 

“Atradāmies pilsētas centrā, kad saņēmām trauksmes zvanu no pazīstamas meitenes, kurai bija aizdomas, ka privātmājā bez viņas atrodas vēl kāds nepazīstamais. Nekavējoties sēdāmies tuvākajā taksometrā un devāmies uz notikuma vietu. Paldies taksistam Kasparam Rakstiņam, kurš mūs operatīvi – ātrāk par policijas darbiniekiem – nogādāja attiecīgajā adresē. Lai gan nozīmīga daļa mājā atrasto vērtīgo lietu jau bija sakrāmētas prom vešanai, bet zaglis vēra vaļā mājas saimnieku automašīnu aizbraukšanai no nozieguma vietas, pateicoties Kaspara Vanaga un Jevgenija Davidkina drosmei un saskaņotajai rīcībai, mums izdevās operatīvi aizturēt un neitralizēt rūdīto noziedznieku. Būtiskākais, ka nozieguma veikšanas laikā necieta mājas saimniece”, pastāstīja Jelgavas pilsētas domes deputāts Ivars Jakovels.

 

Pēc Valsts Policijas darbinieku ierašanās, notikuma vietā aizturētā persona tika nodota likumsargu rīcībā, kas nekavējoties uzsāka krimināltiesiskās darbības lietisko pierādījumu nostiprināšanai, lai jau tuvākajā nākotnē vainīgā persona tiktu saukta pie krimināltiesiskās atbildības.