RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / Ekonomiskās aprises

Jauni „Subaru” tagad pieejami arī Siguldā

Jauni „Subaru” tagad pieejami arī Siguldā
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 05.06.2012. 10:18

Oficiālais „Subaru” pārstāvis Latvijā „AD REM Auto” Vidzemes un Latgales klientu ērtībām ir radījis iespēju visiem interesentiem ar šīs markas automašīnām iepazīties arī Siguldā, atverot tur „Subaru” pārstāvniecības nodaļu, informē uzņēmums.

 

„AD REM Auto” uzsver, ka aizvadītā gada laikā novērota pastiprināta reģionālo klientu interese par „Subaru” automobiļiem. Tas tiek skaidrots ar šīs markas spēkratu tehniskajiem parametriem un veiktspēju - simetriskā visu riteņu piedziņas sistēma un paaugstinātā caurgājamība ir ļoti nepieciešama ikvienam, kurš diendienā saskaras ar dubļainiem, aizputinātiem un citādi grūti izbraucamiem ceļiem.

 

„AD REM Auto” Siguldas nodaļā ir iespējams iepazīties un izmēģināt jaunākos „Subaru” modeļus, kā arī noformēt dokumentus to iegādei vai pasūtīšanai. Ja kārotā automašīna atrodas „AD REM Auto" salonā Rīgā, tad to ir iespējams saņemt arī Siguldā, nedodoties uz galvaspilsētu.

 

„Subaru” modeļi pircējiem tiek piedāvāti ar trīs gadu bezmaksas apkopēm un trīs gadu garantiju visiem mezgliem, kā arī 12 gadu pretkorozijas garantiju. Plašāka informācija par „Subaru” modeļiem mājas lapā www.adrem-auto.lv.