RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / Ekonomiskās aprises

Rimi ievieš pirmo personalizētās iepirkšanās sistēmu Baltijā

Rimi ievieš pirmo personalizētās iepirkšanās sistēmu Baltijā
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 15.10.2012. 11:25

No rītdienas, 16. oktobra, Rimi veikalos visā Latvijā tiks ieviesta un sāks darboties pirmā personalizētās iepirkšanās sistēma Baltijā - Mans Rimi kioski. Jaunā sistēma nodrošinās iespēju izmantot Mans Rimi karti vēl izdevīgākiem pirkumiem - saņemt personalizētus piedāvājumus par zemākām cenām, apskatīt kartes uzkrātos punktus, kā arī aplūkot citu lojalitātes programmas partneru īpašos piedāvājumus.

 

“Mēs meklējam arvien jaunas idejas un izaicinājumus, kā kaut mazliet atvieglotu mūsu klientu ikdienu un piedāvātu viņiem kvalitatīvas preces plašā klāstā par izdevīgām cenām. Līdz ar to šobrīd esam spēruši lielu soli nākotnes veikala koncepta ieviešanas virzienā, kas nodrošinās vēl labākas akcijas cenas veikalā personalizētajiem produktiem un precēm. Esam pārliecināti, ka jaunais serviss padarīs iepirkšanos daudz ērtāku, parocīgāku un efektīvāku, un ļaus klientam krietni ietaupīt ne tikai savu laiku, bet arī finanses, kas ir arī pats būtiskākais” stāsta Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.
 
Kā darbojas Mans Rimi kioski?
 
Pirms došanās iepirkties Rimi veikalos, katrs Mans Rimi kartes lietotājs varēs apskatīt personalizētos piedāvājumus Mans Rimi kioskos, kas atradīsies  pie ieejas tirdzniecības vietās. Novelkot Mans Rimi karti kioskā, uz tā ekrāna katram pircējam būs iespēja aplūkot un uz vietas arī izdrukāt tieši viņam sagatavotos aktuālos piedāvājumus un atlaides. Tādējādi pircēji iepirkšanās procesā varēs vieglāk sekot līdzi saviem īpašajiem piedāvājumiem un akciju produktiem. Ikvienam pircējam katrā iepirkšanās reizē tiks nodrošināti vairāku veidu piedāvājumi – izdevīgi pirkumi nedēļas un mēneša garumā, kā arī īpašie Rimi partneru piedāvājumi.
 
“Katra Mans Rimi klientu kartes īpašnieka speciālie cenu piedavājumi tiks sagatavoti, balstoties uz sistēmā esošajiem datiem par klienta pirkumu statistiku, iepirkšanās paradumiem. Piemēram, ja kāds no pircējiem regulāri pērk sieru, pienu un krējumu, tad attiecīgi viņam tiks piedāvāta īpaši laba un izdevīga cena kādam no konkrētās kategorijas produktiem,” komentē V. Turlais.

 

Oktobra sākumā Mans Rimi kioski tika ieviesti arī Rimi tīkla veikalos Igaunijā un Lietuvā. Jau pirmajās dienās tas guvis lielu atsaucību Rimi klientu vidū, iemantojot pircēju pastiprinātu interesi un uzticību. Lai arī Latvijas pircējus iepazīstinātu ar plašajām Mans Rimi kiosku priekšrocībām, sākotnēji Rimi veikalos būs sastopami asistenti, kuri neskaidrību gadījumā sniegs konsultācijas par kiosku darbību.