RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / Ekonomiskās aprises

Klondaika sāk piedāvāt savu degvīnu - Klondaika VODKA

Klondaika sāk piedāvāt savu degvīnu - Klondaika VODKA
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 22.04.2014. 10:28

Izklaides un atpūtas komplekss “Klondaika” papildinājis uzņēmuma produktu līniju, papildus jau esošajiem iecienītajiem produktiem ar “Klondaika” firmas zīmi – kafijai “Klondīne” un enerģijas dzērienam “Klondaika Energy Drink”, sākot piedāvāt degvīnu “Klondaika VODKA”.

 

Jaunais degvīns tiek gatavots, izmantojot “Luksa” šķirnes jeb augstākā tīrības līmeņa pārtikas spirtu, kā arī tā gatavošanā tiek izmantots izcilas kvalitātes pazemes avotu ūdens. Lai degvīns būtu kvalitatīvāks, attīrīšanas procesā tiek veikta trīskārša filtrācija, tostarp izmantojot sudraba filtru. Turklāt jāuzsver - atbalstot Latvijas ražotājus, degvīna gatavošanā tiek izmantoti 100% Latvijas graudi.

 

“Degvīns jau izsenis bijis vēsturisks dzēriens, ko cilvēki izmanto dažādiem mērķiem – tas var būt dzēriens pasākumos, dāvana svētkos un pat kā sastāvdaļa šaujampulvera ražošanā, ko viduslaikos plaši izmantoja Krievijā. 14. gadsimtā Lielbritānijas slepenais aģents Maskavā pirmo reizi vēsturē degvīnu nodēvēja par Krievijas nacionālo dzērienu. Dzēriena garša ir viena no tām īpašībām, kas nosaka tā popularitāti un lietojumu. Lai arī degvīna tradīcijas ir aizgūtas no Krievijas, tomēr neskatoties uz to arī Latvijā ir izveidojusies īpaša degvīna lietošanas un ražošanas kultūra. Latvijā degvīns ir populārākais stiprais alkoholiskais dzēriens, ko apstiprina arī mūsu nesen veiktais pētījums – degvīnu Latvijā lieto vairāk kā 2/3 iedzīvotāju, tāpēc, reaģējot uz klientu pieprasījumu, esam izgatavojuši paši savu degvīnu – „Klondaika Vodka”, stāsta izklaides un atpūtas kompleksa “Klondaika” mārketinga direktors Aleksejs Krivcuns.

 

Degvīns ir 40% stiprs un tiek pildīts viena litra pudelēs. “Klondaika VODKA” ir gatavota speciāli uzņēmuma klientiem, tāpēc jaunais produkts ir pieejams tikai izklaides un atpūtas vietās “Klondaika” visā Latvijā, kā arī restorānu tīklā “Tex-Mex” un jaunatvērtajā restorānā „Tex-Mex Republic”. Visiem apmeklētājiem ir iespēja jauno degvīnu nogaršot tīrā veidā, kā arī vairākos kokteiļos.

 

“Uzņēmuma “Klondaika” vārds Latvijā pazīstams vairāk nekā 20 gadus, tomēr pasaulē tas zināms jau vairākus gadsimtus - 1896.gadā Jukonas teritorijā sākās zelta drudzis. Trīs gadu garumā leģendārie zelta meklētāji cēlās līdz ar saullēktu un dienas pavadīja smagā darbā, meklējot zeltu. Savukārt vakaros šie cilvēki meklēja un atrada nevis zeltu, bet labus draugus, bezrūpīgu atpūtu un vietu, kur izklaidēties līdz rītam. Viņi atrada vietu, ko saukt par mājām, kur satikties draugu kompānijām un baudīt brīvos brīžus, izvēdinot galvu no ikdienas steigas un rūpēm. Turklāt laba izklaide nav iedomājama bez laba degvīna, tagad mums tāds ir, pietam – pašiem savs”, akcentē Aleksejs Krivcuns.