RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / Ekonomiskās aprises

Latvia Tours: Darījumu braucienos iedzīvotāji šogad visbiežāk devušies uz Briseli

Latvia Tours: Darījumu braucienos iedzīvotāji šogad visbiežāk devušies uz Briseli
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 29.09.2017. 09:40

Populārākais darījumu braucienu galamērķis ceļojumu aģentūras “Latvia Tours” klientu vidū šogad pārliecinoši bijusi Beļģijas galvaspilsēta Brisele, kurp darba darīšanās 2017. gada pirmajos deviņos mēnešos iedzīvotāji devušies 816 reizes.

 

Otrajā vietā pēc darījumu brauciena biežuma ierindojas Polijas galvaspilsēta Varšava, kur iedzīvotāji devušies 390 reizes, bet trešajā – kaimiņvalsts Igaunijas galvaspilsēta Tallina ar 342 reizēm. No Tallinas daudz neatpaliek Lielbritānijas galvaspilsēta Londona, uz kuru šogad darbinieki devušies pavisam 332 reizes, kam seko Zviedrijas galvaspilsēta Stokholma ar 270 braucieniem. Pēc Stokholmas sarakstā ierindojas Čehijas galvaspilsēta Prāga ar 264 braucieniem, kam seko Lietuvas galvaspilsēta Viļņa (262), pilsēta Vācijā Frankfurte (242), bet populārāko darījumu braucienu galamērķu desmitnieku noslēdz Nīderlandes galvaspilsēta Amsterdama (230). Tikmēr no tālākiem galamērķiem populārākie bijuši Ņujorka un Vašingtona ASV, Pekina Ķīnā, kā arī Dubaija AAE.

 

“Biežākie darījumu braucienu komandējumu mērķi šogad bijušas starptautiskas izstādes un konferences. Pārsvarā klienti šīs iespējas izmanto, lai tiktos ar ārzemju partneriem, kā arī lai stiprinātu zināšanas konkrētajā nozarē,“ skaidro “Latvia Tours” Korporatīvās apkalpošanas vadītāja Karina Bezzubova.

 

Kā liecina “Latvia Tours” pieredze, ceļotāji lielāko uzmanību pievērš drošības aspektiem gan lidojuma, gan uzturēšanās laikā attiecīgajā galamērķī. Svarīgs aspekts darījumu ceļotājiem ir arī efektīvas laika plānošanas faktors, proti, pēc iespējas iegādāties tiešos reisus vai ar īsāku savienojuma laiku, kā arī viesnīcas parasti izvēlas tuvāk pasākuma norises vietai.