RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / RĪGA

Četri sabiedrībā zināmi pavāri Rimi dzimšanas dienā gatavos četrus metrus garu torti

Četri sabiedrībā zināmi pavāri Rimi dzimšanas dienā gatavos četrus metrus garu torti
Foto: Rimi.lv
KRUSTTEVS.COM · 13.11.2014. 13:09

Rīt, 14. novembrī, no plkst. 17.00 līdz 18.30 pie Rimi veikala t/p Alfa, atzīmējot Rimi 18. dzimšanas dienu, četri sabiedrībā zināmi pavāri gatavos četrus metrus garu svētku torti. 

 

Mārtiņš Sirmais, Liene Tomsone, Signe Meirāne un Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis gatavos četrus metrus garu svētku torti. Tā svērs vairāk nekā 70 kilogramus un būs veidota no četriem posmiem, un katrs no tiem simbolizēs vienu no Latvijas reģioniem. Tāpat viesus dzimšanas dienas svinībās izklaidēs kvintets The Sparkling 5.

 

„Šogad Rimi dzimšanas dienu svinam Valsts svētku nedēļā, tāpēc arī mūsu jubilejā neiztrūkstošas būs sarkanbaltsarkanās noskaņas, kuras būs manāmas arī gardajā svētku tortē. Katrs no pavāriem pasākuma laikā gatavos savu tortes posmu, kas simbolizēs vienu no Latvijas reģioniem un atšķirsies gan garšas, gan vizuālā noformējuma ziņā. Rimi svētku torte būs gatavota no tādiem gardumi, kā zefīrs, biezpiena krēms, ogas, āboli, medus un daudzi citi veselīgi kārumi,” uz dzimšanas dienas svinībām aicina Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis.

 

Tāpat svinību laikā Rimi saviem pircējiem būs sagatavojis īpašu pārsteigumu – unikālu aplikāciju Labo domu zvaigznājs virs Latvijas. Tā pieejama mājaslapā www.rimi.lv/zvaigznajs un dod iespēju ikvienam apsveikt mūsu valsti svētkos, nosūtot īpašu novēlējumu, labas domas un vārdus. Katrs no novēlējumiem spilgti iedegsies kā zvaigzne kopējā Labo domu zvaigznājā.