RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / RĪGA

A Aptiekas atver jauna koncepta aptieku, nākamgad sola pārveidot vēl desmit

A Aptiekas atver jauna koncepta aptieku,  nākamgad sola pārveidot vēl desmit
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 14.11.2014. 11:38

Aptieku tīkls “A Aptiekas” Rīgā atklājis jauna koncepta aptieku “Apotheka”, kurā būs iespējams iepirkties daudz diskrētāk.

 

Aptiekā bez medikamentiem būs pieejams daudz plašāks citu veselības preču klāsts, kopumā aptieku padarot pieejamāku un draudzīgāku klientiem. Šī ir viena no lielākajām Latvijas aptiekām – tās kopējā platība ir 210 kvadrātmetri.

 

“Jaunās aptiekas koncepcijas “Laimes formula” pamatā ir trīs lietas – aptieka ir kļuvusi draudzīgāka klientiem ar norādēm un interjeru, farmaceitu darba vietas ir pietiekami atdalītas viena no otras, lai klientam sniegtā farmaceita konsultācija būtu diskrēta, šī paša iemesla dēļ ir izveidota pircēju apkalpošanas elektroniska rinda ar numuriņiem, savukārt dažādus ekspresdiagnostikas pakalpojumus – asinsspiediena mērīšanu u.c. - aptiekas apmeklētāji varēs saņemt atsevišķā, tieši šim mērķim paredzētā telpā. Ar šo aptiekas koncepciju vēlamies panākt, lai cilvēki uz aptieku nāktu ne tikai pēc zālēm, bet arī veselības un veselīga dzīvesveida, ko nodrošina plašais mūsu piedāvāto produktu klāsts. Mēs esam radījuši aptieku tiem, kuri rūpējas par sevi, jauniem un veciem, kuri ir un vēlas būt veseli un garā moži”, norāda SIA “A Aptiekas” valdes loceklis Jānis Kūliņš.

 

Jaunajā aptiekā kopumā strādās 12 speciālisti piecās klientu apkalpošanas vietās. Atsevišķi ir nodalītas divas klientu apkalpošanas zonas, no tām plašākā ir atvēlēta dažādām skaistumkopšanas un higiēnas precēm, kā arī uztura bagātinātājiem un tējām. Savukārt otrā zonā ir iespējams iegādāties medikamentus un saņemt farmaceita padomu, stāsta J. Kūliņš. Bez jaunās aptiekas Rīgā, Stirnu ielā 26 jau janvāra otrajā pusē durvis vērs vēl divas pārveidotas aptiekas, bet kopumā nākamā gada laikā plānots pārveidot 10 no kopumā 82 “A Aptieku” tīkla aptiekām. Visas jaunā koncepta aptiekas strādās ar zīmolu Apotheka.