RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / Skats

BMX braucēja Gustava Pētersīļa pēdējam rehabilitācijas kursam saziedo teju trīsarpus tūkstošus eiro

BMX braucēja Gustava Pētersīļa pēdējam rehabilitācijas kursam saziedo teju trīsarpus tūkstošus eiro
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 23.12.2015. 11:22

Izklaides un atpūtas vietu tīkls “Klondaika” ir apkopojis labdarības projekta “Laimīgā Zvaigzne” ietvaros veiktos ziedojumus, kas tika novirzīti smagu traumu guvušajam BMX braucējam Gustavam Pētersīlim, palīdzot savākt līdzekļus rehabilitācijai. Piecu mēnešu laikā saziedoti vairāk nekā trīs tūkstoši eiro – 3 413 eiro un 80 centi.

 

Gustavam smags kritiens treniņos Kleistu BMX trasē 2013. gada 23. februārī atņēma spēju staigāt. Tomēr puisis nav padevies grūtību priekšā – viņš turpina sportot. Tagad viņš nodarbojas ar handcycling – paraolimpiskais sporta veids, kurā sportists ar guļriteni veic garas distances pa šoseju. Gustavs ar guļriteni, kas izgatavots ASV speciāli viņam, cītīgi trenējas Biķernieku trasē.

 

“Gustavam palīdzam jau otro reizi un prieks, ka viņš nav zaudējis savu apņēmību un pozitīvo skatu uz dzīvi. Uzņēmuma vārdā vēlos teikt lielu paldies visiem, kuri piedalījās “Laimīgā Zvaigzne” akcijā, tostarp iesaistīja citus, jo tikai kopīgi varam sasniegt kaut ko lielu,” stāsta izklaides un atpūtas vietu tīkla “Klondaika” mārketinga direktors Aleksejs Krivcuns.

 

Nauda palīdzībai tika vākta visā izklaides un atpūtas vietu tīklā “Klondaika” un “Tex-Mex” restorānos, kur bija izvietotas labdarības akcijas “Laimīgā Zvaigzne” ziedošanas kastītes, tādējādi vairāk nekā 30 Latvijas vietās jebkuram interesentam bija iespēja palīdzēt, šajā gadījumā – ziedot Gustava rehabilitācijai. Tāpat ziedot varēja – pasūtot ēdienu no restorānu tīkla “Tex-Mex” un “Tex-Mex Republic” izveidotās bērnu ēdienkartes un iegādājoties “Klondaika Energy Drink”.

Labdarības projekts “Laimīgā Zvaigzne” izveidots, lai pievērstu sabiedrības uzmanību grūtībās nonākušajiem un palīdzētu viņiem. Tā, piemēram, pērn tika saziedoti 3,3 tūkstoši eiro, kas tika novirzīti ventspilniecei Martai Fogelei, palīdzot savākt līdzekļus operācijai, kas mazinātu acs audzēju limphangeomu. Savukārt Gustavam Pētersīlim 2013. gadā tika saziedoti vairāk nekā 6 tūkstoši eiro.

 

Projekts “Laimīgās Zvaigznes” turpina savu darbību, palīdzot citiem. Šobrīd sadarbībā ar Latvijas Bērnu bāreņu fondu (LBBF) tiek vākti ziedojumi 10 jaunu invalīdu ratiņu iegādei priekš bērniem ar īpašām vajadzībām.