RezervesDALAS24.lv

Nauda un vara / Veiksmes stāsti

BALTA - godīgākais apdrošinātājs Latvijā jau 12 gadus

BALTA - godīgākais apdrošinātājs Latvijā jau 12 gadus
Foto: Balta.lv
KRUSTTEVS.COM · 08.01.2015. 17:32

Ziņu aģentūras LETA un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS 2014. gada nogalē veiktajā socioloģiskajā aptaujā Latvijas lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU Grupa) ir ieguvusi augstāko novērtējumu Latvijas apdrošināšanas kompāniju vidū un atzīta par godīgāko apdrošinātāju.

 

Socioloģiskā aptauja ar mērķi noskaidrot, kuras no apdrošināšanas kompānijām iedzīvotāji uzskata par godīgām un korektām savā attieksmē pret klientu, tiek veikta jau trīspadsmit gadus. Apdrošināšanas sabiedrība BALTA divpadsmit reizes ir spējusi izcīnīt godīgākās kompānijas nosaukumu, tikai 2008. gadā ierindojoties otrajā vietā.

 

2014. gada nogales aptaujas rezultāti parāda, ka BALTA par visgodīgāko no apdrošinātājiem uzskata 29.7 procenti aptaujāto, kas ir 11 procentu pieaugums salīdzinājumā ar 2013. gadu. Interesanti, ka īpaši atzinīgi par apdrošinātāja BALTA darbību izteikušies iedzīvotāji no reģioniem – it īpaši kurzemnieki.


„Mēs vēlamies pateikties visiem Latvijas iedzīvotājiem par izrādīto uzticību un augsto novērtējumu mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Būt atzītam par godīgāko apdrošinātāju ir augstākais novērtējumus mūsu darbam, kas vienmēr ir bijis orientēts uz izcilu klientu servisa kvalitāti un to, lai, notiekot negadījumam, nodrošinātu vislabāko atbalstu mūsu klientiem. 2014.gada trīs ceturkšņos BALTA atlīdzībās par dažādiem negadījumiem ir izmaksājusi 21.2 miljonus eiro, un šogad mēs turpinām darbu pie jaunu apdrošināšanas pakalpojumu ieviešanas, kā arī attīstīt servisa jaunievedumus, kas sniegs vēl labākas iespējas mūsu klientiem saņemt viņiem nepieciešamo atbalstu dzīves grūtajos brīžos,” uzsver Bogdans Benčaks, apdrošinātāja BALTA valdes priekšsēdētājs.


Ziņu aģentūra LETA un pētījumu centrs SKDS ik gadu veic socioloģisko aptauju, lai noskaidrotu godīgāko apdrošināšanas kompāniju iedzīvotāju vērtējumā. Savu atzinumu par apdrošināšanas kompāniju korekto un godīgo attieksmi pret klientiem snieguši 1005 Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 74 gadiem.