RezervesDALAS24.lv

Sekss / Viņas par mums

9 ieteikumi ideālam randiņam no Jenny May

9 ieteikumi ideālam randiņam no Jenny May
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 02.08.2012. 11:36

Dziedātāja Jenny May vīriešiem māca, ko darīt, lai randiņš ar sievieti būtu izdevies. Ko mēs, sievietes, īsti saprotam ar jēdzienu romantika?

 

Pirmais ieteikums, kuru Jenny May iesaka ņemt vērā katram vīrietim – randiņā nekoncentrēties tikai uz sevi. Atcerēties arī par dāmu, kuru esi uzaicinājis uz randiņu. „Ir daudzi vīrieši, kas atnāk uz randiņu un stāsta tikai par sevi. Vai vēl ļaunāk – par savu bijušo meiteni. Par bijušajām attiecībām vispār nevajadzētu runāt ne pirmajā, ne otrajā, ne trešajā randiņā,” pārliecināta dziedātāja.

 

Otrais ieteikums – randiņā nerunāt par neveiksmēm. „Labāk runāt par pozitīvām un iepriecinošām lietām. Mēģināt rast kopējas intereses.”

 

Trešais ieteikums – atceries par komplimentiem! „Latviešu vīrieši reizēm par tiem pavisam aizmirst. Ārzemnieki toties citreiz iekrīt otrā galējībā – jūsmo par sievieti nonstopā. Kas par daudz, tas par skādi.”

 

Ceturtais ieteikums – sarīko īpašu iepazīšanos. Tā sievietei paliek atmiņā uz mūžu. „Mana īpatnējākā iepazīšanās ar vīrieti notika laikā, kad dzīvoju Austrijā. Tolaik strādāju televīzijā un ar mani gribēja iepazīties kāds vīrietis. Lai uzzinātu manu e-pastu, viņam vajadzēja sakomunicēt ar televīzijas personāldaļu. Viņi jautāja man atļauju, vai var dot svešiniekam manu e-pastu. Es piekritu. Sākām saraksti un drīz pēc tam satikāmies. Attiecības gan ar viņu neizveidojās. Toties atmiņas par interesantāko iepazīšanās stāstu gan.”

 

Piektais ieteikums – aicini uz randiņu savu sievieti arī tad, ja esat jau patstāvīgās un ilgstošās attiecībās. Tā, kā to dara Jenny May draugs Gatis. Viņš zina – randiņi atsvaidzina attiecības un neļauj tajās iezagties rutīnai.

 

Sestais ieteikums – esi romantisks. „Sievietēm patīk romantiskie randiņi. Ar to mēs saprotam jauku patērzēšanu, pastaigas parkā vai kādā netradicionālā vietā. Mani foršākie randiņi ir ar manu draugu Gati. Mums ļoti patīk naktīs staigāties pa kapsētām. Brāļu kapi naktī ir tik skaisti un romantiski. Neviena nav, esam tikai divatā. Nemaz nav bailīgi, jo man ir kārtīgs puisis pie sāniem.”

 

Septītais ieteikums – proti atvadīties. Pat tad, ja attiecības cieš fiasko, ir patīkami šķirties kā draugiem. „Man reiz kāds puisis uz atvadām uzdāvināja ziedu pušķi. Tas bija tik mīļi,” piedzīvotajā dalās dziedātāja.

 

Astotais ieteikums – dāvini ziedus. „Dāmām patīk ziedi. Ir forši, ja vienkāršā ikdienā vīrietis tos uzdāvina. Vēl foršāk – ja ziedi ir nevis nopirkti, bet gan saplūkti kādā aizliegtā dārzā, piemēram, Rīgas centrā. Ja vīrietis vienkāršas pastaigas laikā pakļauj sevi riskam tikt no policijas pieķertam un nočiepj ziedus manis dēļ, tas ir ļoti, ļoti mīļi.”

 

Devītais ieteikums – neceri uz seksu pirmajā randiņā. It sevišķi, ja esi noskatījis gana pašpārliecinātu sievieti. „Man nav bijušas pirmā randiņa attiecības. Attiecības nevajag sasteigt. Sievietes, kuras sevi ciena un vērtē, tieši tā arī dara. Protams, ir arī tādas, kuras pašas vēlas seksu pirmajā randiņā, tad notikt var viss. Bet attiecības pēc tam diez vai izveidosies.”