RezervesDALAS24.lv

Sekss / Viņas par mums

VIŅAS PAR MUMS: Kāpēc izjūk laulības?

VIŅAS PAR MUMS: Kāpēc izjūk laulības?
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 15.03.2013. 13:50

Fakts, ka lielākā daļa laimīgi aizsākto laulību beidzas ar šķiršanos, nav nekas jauns. Taču, kāpēc tā notiek pat ar šķietami laimīgiem pāriem, kas stabili savijuši savas ģimenes ligzdiņas, gan ir jautājums, kas tā arī nav līdz galam atbildēts.

 

Ir daudz jautājumu, bet maz atbilžu, tieši tāpēc vērsāmies pie sievietēm, kurām jau vismaz reizi dzīvē nācies uz savas ādas izbaudīt ne visai patīkamo šķiršanās procesu. Un, lūk, par ko runāja sievietes:

 

1.Kur pazuda kaisle?

 

Vai atceries tās dzirksteles, kas burtiski šķīda jūsu attiecību sākumposmā? Viņām ir jābūt turpat pat tad, ja laulībā aizvadīti jau 2, 10 vai 20 gadi. Taču gan sievietes, gan vīrieši par to bieži vien aizmirst un kļūst resni, slinki un izlaidīgi un otru cilvēku sāk uztvert kā pašsaprotamu dzīves sastāvdaļu. Pat, ja tev vairs nav 25,  tev ir jāspēj saglabāt savu pievilcību otra partnera acīs - kop sevi un cieni otru!

 

2. Ļauj vaļu savām fantāzijām

 

Gultai būtu jābūt vietai, kur tu spēj justies brīvi un ļaut vaļu savai patiesajai dabai, nevis vadoties pēc kādiem muļķīgiem stereotipiem, ierobežot savas vēlmes baidoties, ka otrs tevi nesapratīs. Tu taču precējies, jo domāji, ka šīs cilvēks ir tas, ar ko vēlies pavadīt kopā savu atlikušo mūžu? Tad kāpēc slēpt no viņa savu īsto "es"?

 

3. Greizsirdība nogalina

 

Ja ne cilvēkus, tad vismaz jūtas gan. Nekas nevar būt sliktāk par to, ja partneris tevi nepārtraukti apvainos neuzticībā, vai arī nebeigs pieminēt pagātnē palikušus bijušos draugus un metīsies pēc tava telefona ik reizi, kad pienāks kāda jauna sms. Ja ilgi turpināsi tāda garā, tavs dzīvesbiedrs vienā brīdī vienkārši sakravās mantiņas un aizies.

 

4. Krāpšana

 

Neliekuļosim - teju visiem kaut reizi ir sanācis pafantazēt par kādu citu pretējā dzimuma pārstāvi. Nu kaut vai tikai uz īsu mirkli. Bet problēmas rodas, kad savas fantāzijas mēģināsi pārvērst arī realitātē.

 

5. Labs un regulārs sekss

 

Sekss - tas ir komandas sports, kuru spēlē divi, tāpēc gan vīram, gan sievai būtu jāizrāda vēlme ar to nodarboties. Ja noklusīs gultas dzīve un tam arī ļausi tā palikt, nebrīnies, ja drīz ik rītu modīsies viens pats.