RezervesDALAS24.lv

Sekss / Viņas par mums

TV seja Jana Kalniņa: Latviešu vīriešiem gribu uzdāvināt grāmatu

TV seja Jana Kalniņa: Latviešu vīriešiem gribu uzdāvināt grāmatu
Foto: LETA.
· 10.09.2012. 09:31

TV zvaigznei Janai Kalniņai ar vīriešiem ir paveicies – viņai apkārt ir gudri, asprātīgi un interesanti vīrieši. Bet lielai daļai gribētu uzdāvināt grāmatu, jo…

 

- Pirms runāt par vīriešiem, parunāsim par hokeju. Kādas ir tavas attiecības ar šo sporta veidu?

 

Visnotaļ tuvas. Esmu bijusi vairākos čempionātos, esmu hokeja fane un apmēram šajā jomā orientējos. Šogad spēles skatīšos neklātienē. Draugu lokā mums ir hokeja skatīšanās tradīcijas.

 

- Kādas?

 

Nu, kādas gan var būt hokeja skatīšanās tradīcijas? Labi, aliņš tajās nav, jo man alus negaršo, bet teļļuks, laba kompānija un kāds kriksītis alkoholiņa ir gan. Bez tā jau nevar.

 

- Ir kādi sporta veidi, kas tev nav tuvi?

 

Ja nu kaut kas šai dzīvē mani neuzrunā, tad tā ir pirmā formula. Tur nav nekāda cilvēcīgā faktora. Tikai tehnikas cīņa.

 

- Bet kādēļ daudzām sievietēm nepatīk skatīties hokeju?

 

Viņas droši vien ir atradušas citus veidus, kā sevi izklaidēt un izšļākt no sevis adrenalīnu. Bet nav jau nemaz tik ļoti maz sporta līdzjutēju sieviešu. Tāpat kā nav nemaz tik maz vīriešu, kas iet uz klasiskajiem koncertiem un simfonijām, kas it kā tiek pieskaitītas pie sieviešu izklaidēm.

 

- Un ko sievietes, kas neseko līdzi sportam, dara, kamēr iet hokeja čempionāts?

 

Citām sievietēm uzmanību nepievēršu, man pietiek ar sevi pašu.

 

- Kuru sieviešu izklaidi varētu pielīdzināt hokejam?

 

Izklaides pēc dzimumiem negribētos dalīt. Varu runāt tikai par sevi. Zinu, ka mani neinteresē krustdūriens. Tur ir jāstrādā gan ar galvu, gan pirktiem, bet nevaru spriest, vai tas ir tikpat aizraujoši, kā hokejs. Man tikpat aizraujoši, kā skatīties hoķīša spēli, ir gatavoties operas izrādei. Ejot uz izrādi, es gatavojos, daudz lasu, interesējos par laikmetu, komponistu, solistu. Man tas liekas interesanti. Kad izrādē spēju sadzirdēt mazliet vairāk, tad man ir kaifs. Iespējams, tikpat liels, cik par smuki iesistu „golu”.

 

- Un tagad kārta vīriešiem... Ja tev būtu iespēja – ko tu viņos izmainītu?

 

Pa lielam man ir paveicies ar vīriešiem. Ap mani ir gudri, asprātīgi un interesanti vīrieši. Izmainīt jau kaut ko ir grūti, bet lielai daļai es uzdāvinātu grāmatu, jo daudzām sievietēm smadzenes liekas viserotiskākā vīriešu ķermeņa daļa.

 

- Esi kādreiz piedzīvojusi to, ka kāds vīrietis tevī kaut ko grib izmainīt?

 

Jā, esmu gan. Viņš gribēja, lai uzņemos tādas lomas attiecībās, kas man dabiski nepiemīt. Iespējams, radu stipras un attiecībās dominējošas sievietes iespaidu, bet tā nebūt nav. Viņš vēlējās, lai sakārtoju viņa dzīvi, lai uzņemos lokomotīves lomu attiecībās. To nedarīju, jo nevaru iet pret savu dabu, pret to, kas esmu.

 

- Kādi ir tavi sievišķīgie sapņi šajā pavasarī?

 

Ļoti gribu puķainus svārkus. Man sācies svārku periods.

 

- Kas vīrietim būtu jādara, lai tevi pārsteigtu?

 

Man nav konkrētu kritēriju vai gaidu, kas viņam būtu jādara. Nevaru teikt, ka obligāti jāatnes rožu klēpis, un tikai tad būšu pārsteigta. Mani vienmēr pārsteidz vīrieši, kuros ir kombinācija – smadzenes plus humora izjūta.