RezervesDALAS24.lv

Sekss / Viņas par mums

Aktrise Anna Šteina: Klubos ĪSTĀS sievietes atrast grūti

Aktrise Anna Šteina: Klubos ĪSTĀS sievietes atrast grūti
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 23.09.2012. 09:16

Neaizmirstamākā iepazīšanās... Randiņš... Sekss... Vīrietis... Savos noslēpumos ar KRUSTTEVS.COM dalās aktrise Anna Šteina.

 

- Kurš ir neaizmirstamākais iepazīšanās stāsts, kas palicis atmiņā?

 

Grūti pat pateikt, jo iepazīšanās bijušas tik dažādās dzīves situācijās. Pārsvarā gan tās notikušas kādos ar darbu saistītos notikumos.

 

- Uz kurieni tu ieteiktu doties vīrietim, ja viņš grib iepazīties ar foršu meiteni?

 

Liktenīgā tikšanās var notikt jebkur un jebkādā situācijā. Nebūšu tā, kas teiks – jāiet uz klubiem. Varbūt tādēļ, ka pati uz klubiem neeju? Ja vīrietis ir atvērts un viņam ir vēlme vai vajadzība pēc attiecībām, tad iepazīšanās var notikt jebkur. Uz ielas, veikalā, ceļojuma laikā, lidmašīnā, pludmalē... Galvenais – vajag iet ārpus mājas. Sēžot tikai mājās pat sarakstoties ar kādu meiteni internetā, visticamāk viņu nesatiksi. Ir jābūt darbībai, lai iepazītos.

 

- Kāds ir tavs neaizmirstamākais randiņš?

 

Grūti atcerēties (smejas). Klasiskā izpratnē uz randiņiem nemaz daudz neesmu gājusi. Ir bijuši neaizmirstami, skaisti brīži kopā. Viens no tiem, kuru ļoti labi atceros – balkons, saulriets, esam divatā... Tas nebija tāds randiņš, kad bijām sarunājuši tur satikties, bet tā bija skaista saruna, kas palikusi atmiņā...

 

- Kas vīrietim jādara, lai randiņš kļūtu neaizmirstams?

 

Katrai sievietei būs vajadzīgi citi paņēmieni, bet svarīgākais ir randiņā radīt sajūtu. Sajūtu, ka esi uz kopīga viļņa. Pat tad, ja pilna istaba būs ar svecēm vai rožu ziedlapiņām, var nekas nesanākt. Randiņā ir vajadzīga sajūta, ka vīrietim šis mirklis arī ir nozīmīgs. Sievietēm patīk redzēt, ka vīrietis randiņam ir gatavojies.

 

- Kāds ir neaizmirstamākais kompliments?

 

Uzreiz atceros māsas dēla komplimentu. Viņam bija 11 gadi, es biju saposusies un viņš teica: „Anna, tu šodien ļoti labi izskaties!”. Kad jauns zēns to piefiksē, tas kaut kā paliek atmiņā. Protams, katrs kompliments, kuru kāds vīrietis izsaka, ir patīkams. Vārdi „tu labi izskaties” uz mani vienmēr iedarbojas.

 

- Un kāds ir bijis neaizmirstamākais sekss?

 

Vai.... (smejas). Nekonkretizēšu, bet ir bijušas daudzas neaizmirstamas reizes. Lai sekss kļūtu neaizmirstams, ir svarīga abpusēja došana. Nezinu, vai man dzīvē ir paveicies, bet ticu, ka visiem vīriešiem ir svarīgi, lai arī sievietei seksā ir labi. Esmu pat dzirdējusi viņus sakām, ja sievietei nav labi, arī viņiem pašiem nav labi. Reizēm ir patīkami, kad pēc seksa pajautā, vai man bija labi? Tas parāda vīrieša rūpes.

 

- Cik liela nozīme seksā ir vietai un pozai?

 

Ir bijis tik daudz un dažādi... (smaida). Svarīgākais, lai ik pa laikam kaut kas pamainās, tad neiestājas rutīna. Bet ņemot vērā, ka neesmu nekāda uz vietas sēdētāja, man rutīna neiestājas.

 

- Neaizmirstamākais vīrietis – kāds ir viņš?

 

Nevienu no saviem vīriešiem neesmu aizmirsusi. Nav tā, ka katru dienu par viņiem domāju, bet, ja man tagad jautā, kurš no viņiem ir neaizmirstamākais, atceros visus. Kāds vairāk paliek atmiņā ar pozitīvām lietām, kāds ar ne tik pozitīvām... Bet domāju, ka pavisam, pavisam neaizmirstamākais vīrietis – tas man vēl priekšā.