RezervesDALAS24.lv

Sekss / Viņas par mums

TAUTAS BALSS žurnāliste Inese Supe: Jo lielāks auto, jo vīrietim vairāk ambīciju

TAUTAS BALSS žurnāliste Inese Supe: Jo lielāks auto, jo vīrietim vairāk ambīciju
Foto: No Ineses Supes Twitter konta.
KRUSTTEVS.COM · 14.09.2012. 09:44

Kādā apģērbā vīrietis izskatās visseksīgāk? Vai viņi labprāt nododas priekšspēlei un cik nozīmīgu lomu tā spēlē attiecībās? Uz KRUSTTEVS.COM pikantajiem jautājumiem atbild „Tautas balss” žurnāliste Inese Supe.

 

- Vai vīriešiem mīlestība vēl arvien iet caur vēderu?


Domāju, ka neiet gan. Jā, sievietei ir jāprot gatavot, bet tas nav svarīgākais mīlestības apliecinājums.

 

- Kādu vīrieti tu sauktu par mūsdienīgu džentelmeni?

 

Tas ir vīrietis, kurš rūpējas par savu sievieti, bet viņu neierobežo. Viņš ir uzticīgs, juteklisks, prot sevi pasniegt, ir solīds. Viņš noteikti neēd semuškas. Viņš zina, kā pasniegt nepatīkamas lietas tā, lai otrs neapvainojas. Viņš mērķtiecīgi dodas uz savu mērķi, neaizmirstot par savu ģimeni un savu sievieti.

 

- Vai vīrieši labprāt nododas priekšspēlei?

 

Tas atkarīgs no paša vīrieša un tā, cik ļoti viņš mīl savu sievieti. Cik viņš vēlas darīt viņai labu un cik ļoti viņu iepriecināt. Priekšspēle ir ļoti svarīga, jo tā palīdz iepazīt arī vīrieti. Ja viņš to apzinās, ir okei.

 

- Kādā apģērbā vīrietis izskatās visseksīgāk?

 

Tas noteikti nav latekss vai ādas bikses. Galvenais, lai vīrietis pats jūtas labi un ērti. Apģērbam ir jābūt tīram un sakoptam. Bet tas, vai viņš būs seksīgs vai nē, atkarīgs no tā, kā pats sevi pasniedz.

 

- Kā tu reaģētu, ja kāds vīrietis uz ielas atklātu, ka esi viņa sapņu sieviete?

 

Man tā ir bijis. No pieredzes varu teikt – ļoti mulsu un nezināju, ko darīt, jo vīrietis mani, nu, nekā neuzrunāja. Jā, tas bija patīkami, bet ļoti mulsinoši.

 

- Kāds bija šis atzīšanās gadījums?

 

Tas notika filmēšanas laikā. Braucām intervēt vīrieti un izrādījās, ka viņš jau sen mani nolūkojis. Viņš sekoja līdzi maniem darbiem. Prom nevarēju aiziet, jo man vajadzēja materiālu. Tas bija patīkams kompliments, bet vairāk ar šo vīrieti neesmu sazinājusies.

 

- Ko par vīrieti stāsta viņa automašīna?

 

Par ambīcijām. Jo lielāks auto, jo ambiciozāks cilvēks. Protams, jāskatās, cik mašīna ir tīra un kopta. Ja iekšā ir miskaste, tas liecina – vīrietis ir diezgan nevīžīgs.

 

- Kas pietrūkst mūsu vīriešiem?

 

Sievietes! Vīriešu mūsu sabiedrībā statistiski ir vairāk, bet tādēļ arī kļuvuši izvēlīgāki. Viņi bieži aizmirst daiļo dzimumu, jo redz tikai darbu. Aizmirst par mīlestību un rūpēm. Vīrieši vairs nav tik ģimeniski.