RezervesDALAS24.lv

Sekss / Viņas par mums

Modes dizainere Šeila: Manu sirdi iekaroja ar izpletņlēkšanu un motociklu

Modes dizainere Šeila: Manu sirdi iekaroja ar izpletņlēkšanu un motociklu
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 21.09.2012. 21:14

Kādēļ harmoniskās attiecībās nebūt pats svarīgākais nav seksa tehnika, kas izkopta tik labi, kā Čaka ielas meitenēm, KRUSTTEVS.COM atklāj modes māksliniece Šeila.

 

- Ko vīrieši nesaprot sievietēs?

 

To pašu, ko sievietes vīriešos. To, ka arī mēs esam cilvēki un mūsu domāšanas veids ir citādāks. Tas teikto liek saprast pavisam citādāk. Sieviete ir romantiska, kamēr vīrietis – pragmatiskāks un praktiskāks. Mēs to citreiz aizmirstam.

 

- Ko darīt, lai seksuālajā ziņā pārim būtu saskaņa?

 

Tas būs tad, ja pārī viens otru cienīs un mīlēs. Visi žurnāli, kas saka, kā uzlabot seksa tehniku, nav patiesi, jo tas jau nav svarīgākais. Zinām, ka tehniku vislabāk pārvalda Čaka ielas meitenes. Mīlestība un patiesas jūtas nodrošina pilnīgi visu, arī seksuālo saskaņu.

 

- Kā vīrietim iesaistīties rutīnas kliedēšanā?

 

Nav jēgas kliedēt rutīnu, mēģinot kopā izlēkt ar izpletni vai pērkot veļu ar pūciņām. Ir jāinteresējas, ar kādām domām, sajūtām un dzīves mērķiem šobrīd otrs cilvēks dzīvo. Ja ir mūžīga interese par otru kā par personību, rutīna nemaz nevar iestāties.

 

- Ko sievietēm grūti piedot vīriešiem?

 

Visbiežāk jau ir tā – nekāds lielais pārkāpums nav noticis, bet sieviete ir apvainojusies. Iespējams viņš nav sadzirdējis mājienus, nav nojautis, ka vajadzētu uzdāvināt ziedus vai pēc sievietes smagās nopūtas veikalā nav sapratis, ka sieviete gribējusi iegādāties kādu lietu. Ar nopūtām un skatieniem sieviete grib, lai viņu saprot, bet vīrietis nesaprot. Par tādām lietām, kā "viņam ir cita!", nemaz nerunāsim.

 

- Vai ir ārējas pazīmes, kas liecina – ar šo vīrieti būs labs sekss?

 

Šaura piere un skats tāds, it kā visu mūžu bijis jūrnieks – ha, ha. Nedomāju, ka iespējams nodalīt fizisko no garīgā. Ja nav garīgā skaistuma, cilvēks nav mašīna, sekss tāpat vien nebūs.

 

- Vai latviešu vīrieši pietiekami interesējas par drošu seksu?

 

Laikam tas ir kāds padomju mantojums, kuru nesam līdzi, bet diemžēl mūsu sabiedrībai vēl arvien neliekas nekas traģisks, ja sievietei nākas izšķirties par abortu. Tas, vai pa rokai ir izsargāšanās līdzekļi, gulstas uz sievietes pleciem. Vīrieši izrāda nepietiekamu uzmanību šim jautājumam.

 

- Kas vīrietim jādara, lai viņš iekarotu tavu sirdi?

 

Viņš jau ir iekarojis! Ko viņš darīja? Viņš manī saskatīja cilvēku kā personību, nevis kā pakļaujamu objektu. Viņš mani ciena un interesējas par maniem dzīves mērķiem. Jā, viņš mani arī mīl! Ar zirgiem vairs jāt pie manis nevajag. Protams, sākumā kaut kā sieviete ir jāsašokē, lai viņa vīrieti pamana. Lēkšana ar izpletni un piebraukšana ar motociklu bija sākumā. Tagad vajadzīgi nopietnāki ieroči (smaida).