RezervesDALAS24.lv

Sekss / Viņas par mums

Olga Rajecka: „Latviešu vīrieši ir pārāk izlaisti!”

Olga Rajecka: „Latviešu vīrieši ir pārāk izlaisti!”
Foto: Publicitātes foto.
· 02.06.2012. 00:15

Par ko seksa laikā domā dziedātāja Olga Rajecka un kas vīrietim jādara, lai randiņš vēl ilgi paliek atmiņā? KRUSTTEVS.COM izjautā mākslinieci...


- Uz kurieni vīrietim doties, lai iepazītos ar foršu sievieti?

 

Visas foršās sievietes ir aizņemtas.

 

- Bet ko tad darīt vīrietim?

 

Ir iespēja iepazīties ar viņu internetā. Mani draugi nesen šādi iepazinās, tiesa gan - vieniem iepazīšanās stāsts internetā ir veiksmīgs, otriem – neveiksmīgs. Uz bāriem sievietes iet meklēt nevajag. Labāk izvēlēties ballītes, korporatīvos pasākumus, kāzas, mājas viesības. Bet var būt arī liktenīgs pavērsiens, tādēļ jebkurā situācijā vīrietim jābūt gatavam iepazīties. Foršās sievietes brauc ar riteņiem, skrien, brauc rallijā vai iet uz sporta spēlēm. Ir jābūt gatavam piedalīties dažādās aktivitātēs.

 

- Kāds ir tavs neaizmirstamākais randiņš?

 

Man visi randiņi bijuši forši. Viens no tiem – braucām uz Igates pili apskatīt dzirnavas. Dzirnavās bija tik forši un garšīgi ēdieni. Nezināju, ka ir tik skaista vieta ārpus Rīgas. Pēc tam meklējām ezeru, kurā nopeldēties. Puķes ir obligāts noteikums forša randiņa organizēšanā. Bez tām nevar! To vīriešiem vajadzētu ielāgot!

 

- Kāds ir mūsdienu džentlmenis?

 

Man patīk, ja sievietei ienākot telpā, vīrieši pieceļas kājās. Tas fascinē. Gluži kā senos laikos. Esmu pamanījusi, ka šādu žestu visbiežāk veic mūziķi, viņi ir labi audzināti. Rokas pasniegšana izkāpjot vai iekāpjot kādā transporta līdzeklī, durvju atvēršana un sievietes palaišana pa priekšu – tas jau ir pašsaprotams mūsdienu noteikums (smaida).

 

- Par ko sievietes sapņo seksa laikā?

 

Es ne par ko nesapņoju. Man ļoti patīk TĀ lieta, tai atdodos ar visu sirdi un dvēseli, tā kā nemaz nav laika sapņot. Esmu pamanījusi, vīriešiem patīk sievietes, kurām nesāp galva un kurām patīk gatavot ēst. Vīrietis arī novērtē sievieti, kura vienmēr ir gatava. Bet sieviete vienmēr būs gatava, ja vīrietis pirms tam būs ko labu izdarījis. Būs kaut ko uzdāvinājis vai kā citādi iepriecinājis savu sievieti.

 

- Ja būtu tāda iespēja, ko labprāt izmainītu latviešu vīriešos?

 

Viņi ir pārāk izlaisti, tas tiesa. Bet mēs, sievietes, pašas esam tajā vainīgas, jo jau no bērnības tā esam viņus izaudzinājušas. Lai pie saviem audzināšanas paradumiem vairāk piedomā sievietes, kurām ir dēli, jo viņas šobrīd mūsu meitām audzina vīrus.

 

- Kas, tavuprāt, ir laimīgu attiecību pamatā?

 

Ir jābūt abpusējai cieņai un spējai rēķināties vienam ar otru. Arī personības izaugsmei ir liela nozīme attiecībās. Nezinu nevienu cilvēku – ģēniju vai lielu politiķi – kurš būtu bez sievietes. Sieviete vīrietim palīdz izaugt. Jā, arī seksuālajām attiecībām ir nozīme, bet ne noteicošā. Pārī abiem visu laiku jāinteresējas par apkārt notiekošo un jābūt vēlmei uz izaugsmi. Tad arī ir tā īstā laime.