RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Krievijas elitārākajā pērlē Rubļovkā slavenam aktierim nozog pilnīgi jaunu auto

Krievijas elitārākajā pērlē Rubļovkā slavenam aktierim nozog pilnīgi jaunu auto
Foto: Lichnosti.net
· 05.06.2012. 18:19

Populārajam TV un kino aktierim, komēdijseriālu Наша RUSSIA un Comedy club komiķim Sergejam Svetlakovam nozagta pilnīgi jauna mašīna Mazda CX7.

 

 

Incidents noticis elitārākajā vietā Krievijā, Maskavas priekšpilsētā Rubļovkā, kur dzīvo bagātākie un sabiedrības krējuma turīgākie ļautiņi.

 

Kopā ar savu sievu Jūliju aktieris no rīta devies darba gaitās, bet iznākot no mājas abi konstatējuši, ka auto stāvvietā vairs nav.

 

Tikmēr pats Svetlakovs notikušo nepārdzīvo:

 

"Es nemaz netaisos to mašīnu meklēt. Tā jau sen droši vien ir Dagestānas mūža mežos pie valsts robežas, un mirstīgajiem to neatrast. Nozaga mums šo auto, tātad tā nemaz nebija domāta mums!"

 

Mākslinieka sieva tomēr uzrakstījusi policijā iesniegumu, jo automašīna bijusi pilnīgi jauna un tai bijusi pilna apdrošināšanas pakete.

 

Svetlakovs atzinis, ka gaidīs apdrošināšanas prēmiju, lai tiktu pie jauna spēkrata un ironizējis par policistiem, kuri sacījuši, ka tik ekskluzīvu auto Krievijā būšot ļoti grūti atrast...

 

Fotogalerijā nozagtais auto un Sergejs Svetlakovs ar kundzi. Aktieris milzu popularitāti guva, tostarp arī Latvijas skatītāju vidū, kad pēc ilgstošiem panākumiem šovprogrammās KVN, ieguva galveno lomu seriālā   Наша RUSSIA, kas aizvadījis jau 5 veiksmīgas sezonas.

 

Lūk, arī fragments no populārā seriāla Наша RUSSIA