RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Seksapīlās karsējmeitenes. Pikantākie kadri no Baltijas Karsējkomandu čempionāta Mārupē

Seksapīlās karsējmeitenes. Pikantākie kadri no Baltijas Karsējkomandu čempionāta Mārupē
Foto: Kaspars Ūdris, Māris Breida - Krusttevs.com
· 06.06.2012. 14:00

Fotogalerijā Baltijas labāko karsējmeiteņu pikantērijas.

 

Nedēļas nogalē ar Mārupes novada Domes un Biznesa augstskolas Turība atbalstu Tīraines sporta kompleksā Jāņa Bukša vadībā norisinājās III Baltijas Karsējkomandu čempionāts.

 

130 sportisti, kas gatavojuši šovus vairāku nedēļu garumā, pulcējās, lai noskaidrotu, kura ir labākā karsējkomanda Baltijā. Skatītāji baudīja aizraujošus šovus no Latvijas Zelta talantu dalībniekiem basketola freestyle apvienības „REY” un capoeiras grupas Cordão de Ouro.

 

Vērtēšana notika divās kategorijās Dance un Cheer. Dance kategorijā 1.vietu ieguva TTU Dance Team no Igaunijas, 2.vietā ierindojās Kalev/Cramo Dance Act, savukārt 3.vietā Kaunas „Baltai”. Arī Cheer kategorijā, kurā skatītāji varēja redzēt vairāk akrobātiskos trikus un piramīdas pirmo vietu ieguva komanda no Tallinas TTU Cheer Team. 2.vietu ieguva BK Turība karsējkomanda un 3.vietu šarmantās BK Ventspils mazās karsējmeitenes. Pirmo trīs vietu ieguvēji abās kategorijās tika apbalvoti ar kruīza braucienu no Tallink, Adidas sporta somām un Avon kosmētiku.

 

Komandas sniegumu vērtēja starptautiska žūrija - Cheska Tyler (UK), Helena Davids (UK), Lindsey Barrass (UK), Myles Storey (UK). Čempionātu organizēja biedrība „Baltic Cheerleading Organization”, kas visa gada garumā rīko dažādus pasākumus, lai veicinātu karsējkomandu attīstību Baltijā.

 

Organizatori saka lielo Paldies atbalstītājiem: Biznesa augstskolai Turība, Tallink, Adidas, AVON, TOPPREZENT, Happy Up, Cēsu Alus, ISIC, Superakcijas.lv, Funky Fish un reklāmas produktu ražošanas kompānijai Alitana.