RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

AirBaltic lidojumos vīrieši smalkā stilā varēs iepazīties ar sev simpātiskām pasažierēm

AirBaltic lidojumos vīrieši smalkā stilā varēs iepazīties ar sev simpātiskām pasažierēm
Foto: Observatorija.lv
· 09.06.2012. 23:44

Turpmāk lidojumos varēs iepazīties ar sev radniecīgām dvēselēm, tostarp ne tikai sava vecuma un dzimuma ietvaros.

 

Nacionālās aviokompānijas "airBaltic " jaunais pakalpojums, dodot iespēju pasažierim izvēlēties blakussēdētāju, jau guvis plašu rezonansi starptautiskajos medijos no Amerikas līdz Austrālijai.

 

"airBaltic" ir pirmā aviokompānija pasaulē, kas sākusi sniegt pakalpojumu, kas dod iespēju klientiem lidmašīnā sēdēt blakus pasažieriem ar līdzīgām interesēm vai ceļojuma noskaņojumu.

 

Tādi starptautiskie mediji kā "CNN", "News.com.au", "Die Welt", "Spiegel", "Bild", "Fox News" un vairāki simti citu izdevumu un kanālu ir atzinīgi novērtējuši "airBaltic" jauno pakalpojumu, kas angliski nodēvēts par "SeatBuddy".

 

Pasaules mediju skatījumā "airBaltic" inovatīvo piedāvājumu klāstu ir papildinājis ar vēl vienu veiksmīgu un atzinīgi novērtētu pakalpojumu.

 

Lai tiktu piemeklēts visatbilstošākais blakussēdētājs, pasažieriem jānorāda to vēlamais "lidojuma noskaņojums", kā arī hobiji, intereses vai aktivitātes, kas norādītas sociālajos tīklos. Pasažieri, kuri vēlas koncentrēties uz darbu, var izvēlēties lidojuma noskaņojumu "Darbs", bet tie, kuri vēlas atrast jaunus darījumu partnerus, var izvēlēties — "Darījumu sarunas". Pasažieri, kuri dod priekšroku klusumam un nevēlas lidojuma laikā tikt traucēti, varēs izvēlēties lidojuma noskaņojumu "Atpūta".

 

Klientu informācija tiek apkopota drošā datubāzē, un visatbilstošākais blakussēdētājs, kurš pieejams tajā pašā lidojumā, tiek piemeklēts automātiski, neizpaužot pasažiera identitāti vai personas datus. Pirmie lidojumi, kuros tiks izmēģināta jaunā sistēma, notiks jūnija beigās. Tātad - šīs programmas ietvaros - iepazīties varēs arī savā starpā līdz šim nepazīstami vīrieši un sievietes. Vai nav smalki?

 

"airBaltic" apkalpo vairāk nekā 60 galamērķus no savas mītnes bāzes Rīgā, Latvijā.

 

"airBaltic" ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

 

Krusttevs.com, LETA. Titulbildē, kuras nozīme ir tikai ilustratīva, teātra Observatorija aktieri Andris Bulis un Vita Baļčunaite.