RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Seksīgās dziedātājas Lauras Railas divsavienība ar jaunu, līdz šim šovbiznesā neredzētu puisi

Seksīgās dziedātājas Lauras Railas divsavienība ar jaunu, līdz šim šovbiznesā neredzētu puisi
Foto: Kaspars Ūdris un publicitātes
· 12.06.2012. 14:41

Veiksmīgas sadarbības rezultātā ir tapis jauns singls, kurā piedalās zināmu atpazīstamību iemantojusī Okartes skatuves dalībniece Laura Raila un jaunais, daudzsološais hip-hop mākslinieks Nottārs.

 

Idejas autors bija Nottārs, kurš uzaicināja Lauru veidot kopdarbu, veiksmīgas sadarbības rezultātā radās jaunais singls „Brīvība,” kur teksta autors ir pats Nottārs, taču melodiju sarakstījusi Laura Raila.

 

„Dziesma ir par to, ka par līderiem nepiedzimst, bet gan par tādiem kļūst. Iztēlojoties savus sapņus tu pats nostiprini savus spēkus. Ar saviem ideāliem, savām domām, sapņiem, tu izbīdi ikdienas platformu un radi savu brīvību. Ar savu veselo saprātu un drosmi tu ej uz priekšu, jo tu neesi, tāds kā visi. Ir pienācis laiks realizēt savus sapņus!” – saka Nottārs.

 

Laurai šī bija interesanta pieredze, jo līdz šim viņa nebija sadarbojusies ar hip hop žanra izpildītājiem, taču gala rezultāts viņai šķiet ļoti tīkams un viņa piebilst, ka iespējams ierakstīs vēl kādu dziesmu sadarbojoties ar Nottāru, kura produccents ir Dween.

 

Ierakstot dziesmu, Nottārs un Laura Raila cer, ka kādam arī šī dziesma palīdzēs, lai nokļūtu savā brīvībā. Nottārs apgalvo, ka šī dziesma viņiem palīdz nostiprināt savus spēkus uz savas brīvības realizāciju.

 

Dziesmu no 11. jūnija iespējams arī ielādēt Doremi.lv